|  |  | 

Cestování Výlety

Bez cestovního pojištění výlet do zahraničí neriskujte

Začíná jaro a s ním i čas dovolených nebo kratších výletů do zahraničí. Stejně jako v zimě, kdy vyrážíte na lyžovačku je dobré se i pro tyto výlety a dovolené pojistit. Pojištění na cesty do zahraničí vám může ušetřit nemalé výdaje, které byste byli nuceni hradit se svého, pokud dojde k nepříjemné životní události právě za hranicemi naši vlasti.

Bez nutnosti navštívit pojišťovnu

Odjíždíte zrovna zítra na dovolenou a teprve teď, když čtete tento článek jste si vzpomněli, že nemáte pro sebe a své blízké sjednáno pojištění? Před několika lety,

Poloostrov Kolokitha

Poloostrov Kolokitha

kdy internet by to byl v podstatě dost velký problém, zvlášť pokud by již všechny pobočky pojišťoven měli zavřeno.

Ale díky internetu se otevřely nové možnosti, takže si můžete nyní sjednat cestovní pojištění online z pohodlí vašeho domova. Že je to snadné se přesvědčíte ihned při vyplňování formuláře. A že je to téměř nutné? Podívejte se schválně na web idnes, který píše o cestovním pojištění, které český národ ještě stále podceňuje.

Zatím jsme si nepopsali výhody cestovního pojištění uzavřeného online. První je zcela jasná a evidentní. Nemusíte nikam chodit a vše vyřešíte u svého počítače. Druhá, podle mě ještě důležitější výhoda je ta, že pojištění můžete uzavřít klidně den před objezdem, začne platit hned na druhý den, takže i když už máte sbaleno a najednou zjistíte, že jste se zapomněli pojistit nic se neděje. Dejte tomu 10 minut u internetu a ráno vyjedete na cestu již plně pojištění.

Než uzavřete smlouvu informujte se

Mnoho lidí má strach uzavřít online pojištění, protože má dotazy a bojí se, že jim nikdo neodpoví, jelikož online poradci zpravidla nejsou. Dotazy k cestovnímu pojištění jsou však časté a proto ty nejčastější najdete na stránkách pojišťovny, kde jsou uvedeny včetně odpovědí. Pokud by vás i přesto zajímalo něco, co na stránkách pojišťovny nenajdete zpravidla funguje non-stop telefonní linka, kde si můžete zavolat a potřebné informace zjistit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAZávěrem dodám, že cestovat bez pojištění je docela hazard a to i když jen hodláte strávit celý týden povalováním se u moře a relaxací. Snadno se můžete spálit na slunci, nebo vám někdo vykrade hotelový pokoj. Cestou z pláže špatně šlápnete a vyvrtnete si kotník. Všechny tyto úrazy nebo nepříjemné události jsou v zahraničí velmi draze zpoplatněny, takže pokud nechcete, aby se vaše dovolená přeměnila v noční můru, kterou budete ještě léta splácet, tak je to správně cestovní pojištění správným základem pro pohodovou dovolenou, ať se stane cokoliv.

bez-cestovniho-pojisteni-vylet-do-zahranici-neriskujte

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Thajsko – díl druhý – Bangkok – první dojmy

  Thajsko – díl druhý – Bangkok – první dojmy

  Máme za sebou 14 dní v Thajsku. Spousta zážitků a vzpomínek, všechny kladné. Nyní už jen vše sepsat, sestříhat videa, udělat nějaký živý stream, kde si zavzpomínáme na to všechno a tím to končí. Pro tentokrát. Let s EVA AIR Z Vídně jsme letěli někdy okolo 18:30. Let BR61 je letem až do Tajwanské Thajpeje

 • Thajsko – díl první – před odjezdem

  Thajsko – díl první – před odjezdem

  Protože za cca 3 týdny letíme na 14 dní do Thajska napadlo mě, že by nebylo špatné, pokud bych o tom něco napsal. Samozřejmě videa budou, ale někdo má raději text, takže pojďme na to. Omlouvám se, úvodní fotografii jsem si vypůjčil z internetu, až budu mít své fotky hned ji vyměním za vlastní. 4

 • Podzimní projížďka bez keců

  Podzimní projížďka bez keců

  V neděli bylo krásně teplo, svítilo sluníčko a listí zářilo svou zlatavou barvou v protisvětle. Já tohoto počasí využil a vyjel jsem do lesa, nedaleko na Loučeň, kde jsem lačně zaplul mezi stromy, zpomalil rychlost téměř na nulu a vychutnával si tu podzimní podívanou. Miluji podzimní vůni lesa Vůně lesa je mi sama o sobě

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..