|  | 

Technika

Hledáte dokonalý dárek? Vsaďte na RC modely

Zaujmout dokonalým dárkem nemusí být vždy zase až tak jednoduché, jak si mnozí myslí. Pokud i vy přemýšlíte nad tím, čím potěšit vašeho syna, ale stejně tak i vašeho manžela nebo přítele, máme pro vás velmi dobrý tip. A tím jsou RC modely, které rozhodně nezklamou a nabídnou možnosti skvělé zábavy na dlouhé hodiny, dny a týdny. A jelikož výběr je v tomto směru opravdu rozsáhlý, pojďme se společně podívat na možnosti, se kterými chybu neuděláte.

Držíme se při zemi

Naprostým základem sortimentu samozřejmě není nic jiného, než auta. Milovníky kamionů můžete potěšit stylovým truckem, ale stejně tak můžete zvolit RC model závodní, nebo terénní auto. Do této kategorie však patří i další zajímavé možnosti, jako třeba tanky a další vojenská technika. Skvělá volba pro každého milovníka právě armády a armádní techniky. Problémem ale není koupit i rozličné stavební stroje, nebo se vydat na vodní hladinu, a to prostřednictvím lodě. I tento segment určitě nezklame a dítěti přinese dokonalou zábavu a dospělému muži umožní vrátit se na pár chvil právě do dětských let.

Vzneste se do vzduchu

Pokud je sortiment, který dnes z hlediska oblíbenosti jasně vede, potom to určitě nejsou jenom klasická letadla, ale je to spíše RC kvadrokoptéra. Unikátní model se čtyřmi rotory, který vám umožní pohodlně se vznést do vzduchu a užívat si ničím neomezeného letu, ale i akrobacie. Oproti klasické volbě, kterou je RC vrtulník, nabídne vyšší stabilitu a snadnější ovládání. Ani ten však rozhodně nezklame. Důležité však je zaměřit se primárně na kvalitu, a kupovat modely u profesionálů. Nejenom, že jsou od špičkových výrobců, ale zároveň máte jistotu dostatku náhradních dílů. A pokud nevíte, kdo je v této oblasti skutečnou špičkou, je to eshop RCkane.cz, který pohodlně strčí do kapsy všechny nekvalitní modely ze supermarketů.

hledate-dokonaly-darek-vsadte-na-rc-modely

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Recenze: První zkušenosti s Hyundai i30 po 3 měsících provozu

  Recenze: První zkušenosti s Hyundai i30 po 3 měsících provozu

  Zhruba v polovině prosince 2017 jsme koupili ojetý, avšak pro nás nový vůz Hyundai i30, rok výroby 2012. Doposud jsem měl jen auta značky Ford, takže tohle byla úplná změna. Chci se s vámi podělit o své dojmy po 3 měsících denního ježdění a po cestě do italských Dolomit a zpět. Zkrátka po najetí cca

 • Synology DS216 + II – skvělý domácí server

  Synology DS216 + II – skvělý domácí server

  Donedávna jsem používal pro jako domácí server D-link. Zařízení hezké, ale staré již 5 let a ne příliš výkonné a hlavně pokud člověk využíval napojení na TV, tak se často divil, že soubory nejsou indexovány. Proto po 5 letech nastal čas na změnu. Věděl jsem, že D-link už nechci a Synology byla skoro jasná volba.

 • Tragikomedie s příchutí píchnuté pneumatiky

  Tragikomedie s příchutí píchnuté pneumatiky

  To je zase příběh. Proč, kdykoliv se něco podělá je z toho příběh k popukání, který ale vůbec není vtipný? Spíše smutný a to se vším všudy. Nejde o život, ale musím říct, že když se to se..tak se to se a to tak prostě je. Jedu si ani nevím jak To si takhle nedělního

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website