|  | 

Společnost

Ideální dárek nebo dokonalý zážitek? Lampion štěstí

Nevíte, čím obdarovat někoho ze svých blízkých? Potom nezoufejte, jelikož jedním z dokonalých dárků jsou rozhodně i lampiony štěstí. Na jednu stranu jednoduchý a poměrně levný výrobek, ale na druhou stranu možnost, jak darovat něco skutečně unikátního, a to v podobě radosti, štěstí a možnosti splnit si tajná přání. A to vše je samozřejmě spojeno se zážitkem z jejich vypouštění na noční oblohu, kde budou po desítky minut zářit a budou si postupně plout po obloze, až jejich světlo zhasne, a oni se pomalu snesou k zemi.

Ideální volba pro všechny generace

A pro koho je daný lampion určený? Skutečně pro každého, koho chcete obdarovat něčím zajímavým, a s kým chcete prožít onen neopakovatelný zážitek. Lampion totiž jednoduše složíte, zapálíte pevný hořák, a dále už ho necháte pomalu vystoupat na noční oblohu. A je to právě obdarovaný, který si může během této doby přát své tajné přání, které mu může přinést právě ono štěstí.

Vyberte si z celé řady variant

Pokud jste o tomto výrobku již slyšeli, což vzhledem k mnoha veřejným a skupinovým vypouštěním jistě ano, potom je určitě dobré dodat, že tyto lampiony nemusíte vždy zakoupit v běžném, a to žlutém provedení. Chcete-li být v daném směru skutečně originální, určitě vsaďte třeba na nádhernou fialovou, nebo netradiční zelenou variantu. Stejně tak ale může nadchnout i modrá variace, která na noční obloze vypadá taktéž nádherně.

Nebojte se znečišťování přírody

A pokud vás zajímá, co se s lampionem stane po jeho dopadu, není třeba mít jakoukoliv obavu o naši přírodu. V první řadě spadne až ve chvíli, kdy plně dohoří, a tak je eliminováno riziko zapálení například luk a lesů. Zároveň jsou balónky štěstí vyrobeny z unikátních materiálů, které se v přírodě velmi rychle rozloží, a to běžnou cestou, a tak ji nijak nezatěžují. Díky tomu jsou skvělou volbou, i pokud chcete hledět na ekologii.

idealni-darek-nebo-dokonaly-zazitek-lampion-stesti

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Jak jsem se stal tátou 1 díl

  Jak jsem se stal tátou 1 díl

  Moje žena mě už loni na jaře varovala, že o prázdninách chce počít dítě. No co, dům je již postavený, stromů jsme zasadili rovnou několik, tak asi přišel správný čas na to naplánovat mimino. Sice se toho trochu bojím, zda budu správný táta, zda budu umět vychovávat dítě správně, abych nebyl moc přísný a nebo

 • Recenze Fear House Praha – vyděsí vás hlavně cena

  Recenze Fear House Praha – vyděsí vás hlavně cena

  Rád se bojím, jsem milovníkem hororů, a tak, když jsem se dověděl o Domu hrůzy v Praze bylo jasné, že jej musím navštívit. Samozřejmě jsem se bál jít sám, tak jsem vzal kamaráda. Abych nekazil překvapení všem, kdo by se do Fear Housu chtěli vydat, nebudu popisovat, co vás čeká v detailech, ale spíše popíši atmosféru a

 • Gran Turismo Sport – závodění má v krvi

  Gran Turismo Sport – závodění má v krvi

  Na úvod recenze musím říct, že nejsem fanatik do závodění, nemám volant, ani křeslo ani VR brýle – neříkám, že by mě takový zážitek nelákal, bylo by to jistě něco jiného, nového, ale zkrátka mám v ruce klasický gamepad místo volantu. K úvodnímu slovu ještě doplním, že porovnávat budu s poslední verzí, kterou jsem hrál

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.