|  | 

Společnost

Ideální dárek nebo dokonalý zážitek? Lampion štěstí

Nevíte, čím obdarovat někoho ze svých blízkých? Potom nezoufejte, jelikož jedním z dokonalých dárků jsou rozhodně i lampiony štěstí. Na jednu stranu jednoduchý a poměrně levný výrobek, ale na druhou stranu možnost, jak darovat něco skutečně unikátního, a to v podobě radosti, štěstí a možnosti splnit si tajná přání. A to vše je samozřejmě spojeno se zážitkem z jejich vypouštění na noční oblohu, kde budou po desítky minut zářit a budou si postupně plout po obloze, až jejich světlo zhasne, a oni se pomalu snesou k zemi.

Ideální volba pro všechny generace

A pro koho je daný lampion určený? Skutečně pro každého, koho chcete obdarovat něčím zajímavým, a s kým chcete prožít onen neopakovatelný zážitek. Lampion totiž jednoduše složíte, zapálíte pevný hořák, a dále už ho necháte pomalu vystoupat na noční oblohu. A je to právě obdarovaný, který si může během této doby přát své tajné přání, které mu může přinést právě ono štěstí.

Vyberte si z celé řady variant

Pokud jste o tomto výrobku již slyšeli, což vzhledem k mnoha veřejným a skupinovým vypouštěním jistě ano, potom je určitě dobré dodat, že tyto lampiony nemusíte vždy zakoupit v běžném, a to žlutém provedení. Chcete-li být v daném směru skutečně originální, určitě vsaďte třeba na nádhernou fialovou, nebo netradiční zelenou variantu. Stejně tak ale může nadchnout i modrá variace, která na noční obloze vypadá taktéž nádherně.

Nebojte se znečišťování přírody

A pokud vás zajímá, co se s lampionem stane po jeho dopadu, není třeba mít jakoukoliv obavu o naši přírodu. V první řadě spadne až ve chvíli, kdy plně dohoří, a tak je eliminováno riziko zapálení například luk a lesů. Zároveň jsou balónky štěstí vyrobeny z unikátních materiálů, které se v přírodě velmi rychle rozloží, a to běžnou cestou, a tak ji nijak nezatěžují. Díky tomu jsou skvělou volbou, i pokud chcete hledět na ekologii.

idealni-darek-nebo-dokonaly-zazitek-lampion-stesti

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Uživatelská recenze Kinomap

  Uživatelská recenze Kinomap

  v nedávném článku, kteří jsme věnoval cyklistickému trenažéru se dnes zaměřím na aplikaci, kterou denně s tímto trenažérem využívám. Jde o aplikaci Kinomap. Tu se budu snažit trochu uživatelům, kteří by o ni mohli přemýšlet přiblížit a popsat, byť asi zdaleka neznám všechny její funkce dobře. Trochu krkolomná registrace Začnu věcí, kterou musíte po instalaci

 • Jak jsem se stal tátou 5. díl

  Jak jsem se stal tátou 5. díl

  Naše Josefína minulý měsíc oslavila rok a půl svého života. V posledním čtvrtém dílu jsem psal o tom, že už chodí okolo věcí. To už dáno není pravda, takže pojďme na novinky, být tátou je čím dál náročnější. Lítá jak neřízená střela Naše dcera prosím nechodí, ta přímo lítá, jak blázen. Také se často děje,

 • Jak jsem se stal tátou 4. díl

  Jak jsem se stal tátou 4. díl

  Poslední třetí díl jsem psal před 4 měsíci. to není ani možné, jak ten čas letí, skoro bych se hádal, že to budou tak 2 měsíce, co jsem psal poslední. Josefína má aktuálně již rok a měsíc a mnohé se změnilo. Skoro chodí Je to pár dnů, kdy začala chodit okolo věcí jako je postel,

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..