|  | 

Společnost

Ideální dárek nebo dokonalý zážitek? Lampion štěstí

Nevíte, čím obdarovat někoho ze svých blízkých? Potom nezoufejte, jelikož jedním z dokonalých dárků jsou rozhodně i lampiony štěstí. Na jednu stranu jednoduchý a poměrně levný výrobek, ale na druhou stranu možnost, jak darovat něco skutečně unikátního, a to v podobě radosti, štěstí a možnosti splnit si tajná přání. A to vše je samozřejmě spojeno se zážitkem z jejich vypouštění na noční oblohu, kde budou po desítky minut zářit a budou si postupně plout po obloze, až jejich světlo zhasne, a oni se pomalu snesou k zemi.

Ideální volba pro všechny generace

A pro koho je daný lampion určený? Skutečně pro každého, koho chcete obdarovat něčím zajímavým, a s kým chcete prožít onen neopakovatelný zážitek. Lampion totiž jednoduše složíte, zapálíte pevný hořák, a dále už ho necháte pomalu vystoupat na noční oblohu. A je to právě obdarovaný, který si může během této doby přát své tajné přání, které mu může přinést právě ono štěstí.

Vyberte si z celé řady variant

Pokud jste o tomto výrobku již slyšeli, což vzhledem k mnoha veřejným a skupinovým vypouštěním jistě ano, potom je určitě dobré dodat, že tyto lampiony nemusíte vždy zakoupit v běžném, a to žlutém provedení. Chcete-li být v daném směru skutečně originální, určitě vsaďte třeba na nádhernou fialovou, nebo netradiční zelenou variantu. Stejně tak ale může nadchnout i modrá variace, která na noční obloze vypadá taktéž nádherně.

Nebojte se znečišťování přírody

A pokud vás zajímá, co se s lampionem stane po jeho dopadu, není třeba mít jakoukoliv obavu o naši přírodu. V první řadě spadne až ve chvíli, kdy plně dohoří, a tak je eliminováno riziko zapálení například luk a lesů. Zároveň jsou balónky štěstí vyrobeny z unikátních materiálů, které se v přírodě velmi rychle rozloží, a to běžnou cestou, a tak ji nijak nezatěžují. Díky tomu jsou skvělou volbou, i pokud chcete hledět na ekologii.

idealni-darek-nebo-dokonaly-zazitek-lampion-stesti

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

  • Gran Turismo Sport – závodění má v krvi

    Gran Turismo Sport – závodění má v krvi

    Na úvod recenze musím říct, že nejsem fanatik do závodění, nemám volant, ani křeslo ani VR brýle – neříkám, že by mě takový zážitek nelákal, bylo by to jistě něco jiného, nového, ale zkrátka mám v ruce klasický gamepad místo volantu. K úvodnímu slovu ještě doplním, že porovnávat budu s poslední verzí, kterou jsem hrál

  • NHL 18 – zase o kousek reálnější simulace hokeje

    NHL 18 – zase o kousek reálnější simulace hokeje

    Dva roky jsem hrál NHL 16 na PS 4 a postupně jsem ji hrál méně a méně. Když v září vyšla NHL 18 a já si přečetl recenzi, zjistil jsem, že až na nový mód těch vylepšení mnoho není a v podstatě se téměř nic nezměnilo. Rozhodl jsem se tedy nekupovat. Půjčil jsem si však

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website