|  |  |  |  | 

Hubneme s Datlem Jak jsem zhubnul Seriály Společnost

Jak jsem začal hubnout, speciál – 1 rok hubnutí

Dnes je to přesně jeden rok, co váha ukazovala nechutných 91,6 Kg a kolem břicha jsem naměřil neuvěřitelných 119 cm. Takové selátko jsem byl a fakt už to dál nešlo. Během toho roku se hodně změnilo, ale především se změnila moje váha.

Jde to – za rok mínus 17 kilo

6.6. 2020 91,6 Kg, 119 cm vs 6.6. 2021 74,5 Kg 97, 5 cm, to je to oč tu běží a já jsem fakt nadšený. Nedržel jsem přitom žádnou dietu, jen jsem začal snídat, dávat si k odpolední svačiny a nahradil jsem přílohy zeleninou a vypustit pečivo a trochu (ne moc) jsem omezil sladký a přidal celkově na pohybu. To je celé kouzlo mého hubnutí bez diety. Ty já držet nemohu to bych porušil, vykašlal se na to a i když bych ji třeba měsíc vydržel tak bych se pak vrátil k původním stravovacím návykům a to by nebylo dobrý. Prostě to chtělo změnu, ta přišla, začal jsem třeba chodit z práce na metro 4 km, trénovat na rotopedu a toto společně s pravidelným jídlem, kde je více zeleniny méně brambor a pečivo fakt jen zřídka prostě udělalo kouzlo.

Večer nežrat

Dřív jsem si večer dal třeba k telce klobásku nebo nějakou čokoládu nebi brambůrky nebo prostě něco co jsem mohl pojídat a pak se mi od televize ani nechtělo vstávat. Aktuálně, když neberu, že přijede nějaká návštěva nebo jsou vánoce to vypadá tak, že si dám sklenici 100% džusu ředěnou na 50% vodou a jsem spokojen.

Už to jde fakt pomalu

Teď už tempo hubnutí dosáhlo spíše šnečí úrovně a dokonce když toho více za den vypiju nebo tak, tak dočasně i přiberu. Ani přes břicho i přes relativně pravidelné cvičení (je někdy týden že to nevyjde ani jeden den) se už nedaří dostat pod 95 cm. Myslím, že nyní by člověk na sebe musel už být opravdu přísný a ne vypít litr Aperolu u ohně a pak se druhý den divit, kde se to kilo a půl zase vzalo.

Cíl

Myslím, že cíl na rok 2021 mám již nastavený, ale už nevím na kolik a je to asi jedno. Když bych bral cíl od 7.6. 22021 do 6.6. 2022 chtěl bych se dostat pod 70 Kg a pod 90 cm kolem břicha. Budu muset na sebe být přísnější a trochu se omezit, což jsem doposud neudělal a zde přichází otázka, zda toho budu schopen. Krátkodobě určitě ano ale vydržím to i dlouhodobě? no to se uvidí.

Pořád mám mírnou nadváhu a břicho mám pořád hodně velké, byť už si mohu bez funění zavázat tkaničky u bot, což je fantastické. Mám před sebou nyní tu těžší část, ale když vidím, jak se mi fyzicky ulevilo a když pomyslím, že by to mohlo být ještě lepší hned mě chuť dát si něco sladkého k psaní tohoto článku přechází. (kecám, měl jsem dva kousky 90% čokolády)

jak-jsem-zacal-hubnout-special-1-rok-hubnuti

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Sandman – pohádka pro dospělé

  Sandman – pohádka pro dospělé

  V tomto článku se pokusím shrnout, co se mi na seriálu Sandman líbilo, co už méně, co vůbec a pokusím se vyhnout spojlerům a pokud to nebude možné upozorním předem. Je libo LGBT? Vybafl na mě tento seriál na Netlixu a tak jsem si jeden díl pustil, pak druhý a nakonec jsem to dokoukal úplně

 • Thomas Anders – Cosmic . recenze

  Thomas Anders – Cosmic . recenze

  Recenze je možná dost silné slovo, spíše bych rád vyjádřil můj názor na toto album, které se podobá soundu Modern Talking, přesto je trochu jiné. Návrat zvuku Modern Talking? Možná nový textař, možná se Thomas rozhodl sám, že texty budou kopírovat texty Dietera Bohlena. Znát je to v každé písničce. Uslyšíte rýmy, které byly již

 • Jak jsem začal hubnout, díl 6

  Jak jsem začal hubnout, díl 6

  Je to už tři měsíce, kdy jsem psal výroční speciál na počest mého ročního hubnutí. Bohužel za tu dobu se toho mnoho nezměnilo. Obávám se, že jsem se dostal na své maximum toho, jak jsem schopen zhubnout. Stále se motám kolem 73 Kg a kolem břicha 96 až 97 cm podle toho, zda zrovna cvičím

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..