|  | 

Technika

Jaké autokoberce se pro vás hodí?

Ať už máte svého plechového miláčka pár let, nebo jste si zrovna z autosalónu přivezli nový model, jistě chcete, aby byl interiér vašeho vozu čistý a příjemný. Proto je nutné jej udržovat a pravidelně o něj pečovat. Jak můžete zabránit opotřebování některých částí interiéru auta, jako jsou například sedačky nebo podlahy? Jednoduše. Nepodceňujte roli autopotahů a autokoberců. Ty totiž skutečně nemají pouze estetickou funkci, ale jsou velice praktické. Například autopotahy ochrání vaše sedačky a čalounění před znečištěním a opotřebováním či ošoupáním. Jejich údržba je jednoduchá – stačí je vysát nebo vyprat.

Nezapomeňte také na autokoberce. Ty také mají dvojí funkci – ochrání vaše auto před znečištěním i opotřebováním. Vybrat si můžete hned z několika typů. V zásadě je můžeme rozdělit na textilní a gumové. Gumové autopotahy jednoduše vyklepete a otřete, naopak na ty textilní budete nejspíše potřebovat vysavač. Každému řidiči vyhovuje jiný typ autokoberců. Sami si tedy musíte najít ten svůj. Textilní autokoberce jsou mezi řidiči oblíbené proto, že jsou esteticky zajímavější. Autokoberce můžete využít také v kufru vozu, kde plní stejnou funkci. Pokud ještě autokoberce nebo autopotahy nemáte, je nejvyšší čas si je pořídit. Na vlastní oči uvidíte ten rozdíl.

Moderní autokoberce za skvělé ceny nabízí internetový obchod Vopi.cz. V jeho nabídce najdete desítky a stovky typů autokoberců. Jistě si z nich vyberete. Kompletní nabídku naleznete na internetové adrese www.vopi.cz/autokoberce/. Kromě autokoberců nabízí společnost Vopi.cz také kvalitní autopotahy a autokosmetiku. Zakoupit si můžete rovněž zajímavé autodoplňky, které vám zpříjemní každou delší jízdu. Vše pro nadšené milovníky aut najdete právě na tomto internetovém obchodě. Všechny produkty jsou navíc nabízeny za více než příjemné ceny.

jake-autokoberce-se-pro-vas-hodi

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Recenze: První zkušenosti s Hyundai i30 po 3 měsících provozu

  Recenze: První zkušenosti s Hyundai i30 po 3 měsících provozu

  Zhruba v polovině prosince 2017 jsme koupili ojetý, avšak pro nás nový vůz Hyundai i30, rok výroby 2012. Doposud jsem měl jen auta značky Ford, takže tohle byla úplná změna. Chci se s vámi podělit o své dojmy po 3 měsících denního ježdění a po cestě do italských Dolomit a zpět. Zkrátka po najetí cca

 • Synology DS216 + II – skvělý domácí server

  Synology DS216 + II – skvělý domácí server

  Donedávna jsem používal pro jako domácí server D-link. Zařízení hezké, ale staré již 5 let a ne příliš výkonné a hlavně pokud člověk využíval napojení na TV, tak se často divil, že soubory nejsou indexovány. Proto po 5 letech nastal čas na změnu. Věděl jsem, že D-link už nechci a Synology byla skoro jasná volba.

 • Tragikomedie s příchutí píchnuté pneumatiky

  Tragikomedie s příchutí píchnuté pneumatiky

  To je zase příběh. Proč, kdykoliv se něco podělá je z toho příběh k popukání, který ale vůbec není vtipný? Spíše smutný a to se vším všudy. Nejde o život, ale musím říct, že když se to se..tak se to se a to tak prostě je. Jedu si ani nevím jak To si takhle nedělního

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website