|  |  | 

Knihy Kultura

Kniha Oliver a já na pultech obchodů

Vzpomínáte si, když jsme v červenci psali o připravované knize Oliver a já, která teprve sbírá podporu a finance na vydání? Při té příležitosti jsme vydali rozhovor s autorkou knihy Karlou Michalíkovou. V době, kdy jsme článek psali bylo zafinancováno okolo 10% potřebných prostředků a my drželi palce. aby kniha vyšla. Povedlo se a knihu od 4.2 2022 již můžete koupit na pultech knihkupců nebo online.

Přes 300 stránek napínavého čtení

Všichni, kdo na knihu přispěli a objednali si ji s předstihem, obdrželi své svazky ještě před oficiálním termínem vydání. A někteří už stihli knihu i přečíst. Tedy spíše bych měl napsat Stihly, protože cílové publikum jsou hlavně ženy. A první recenze jsou již na světě. Autorku Karlu Michalíkovou a knihu Oliver a já chválí autorka recenze (je dostupná na instagramu ) za nápaditý přístup, čtivý příběh a zvrat, který fakt nečekala. 300 stránek zhltla jak malinu a otevřený konec knihy nechává prostor na druhý díl.

Autorka dostala také několik knih, které ještě musí osobně podepsat, napsat věnování a předat.

I další čtenářky, které komentovaly knihu na Facebooku se shodují v tom, že je kniha neuvěřitelně čtivá a není jen o sexu, což by někoho mohlo odradit. Oceňují příběh a nečekané zvraty.

Podívejte se na streamy a čtení z knihy

Na konci července jsme vysílali první živý stream s autorkou na který se zpětně můžete podívat. Druhý živý stream Druhý živák následoval ihned týden poté, kdy kampaň na knihu byla již téměř v polovině.

Oba živé streamy vám docela dost přiblíží informace o autorce, ale také o knize. A kdyby i to bylo málo, můžete se podívat na čtení z z knihy Oliver a já ještě před jejim vydáním.

Nový blog autorky

Jako by to nestačilo, že má autorka už v šuplíku druhý díl Olivera a že píše další knihu, která už s Oliverem nesouvisí, ale začala psát i svůj osobní blog. Ten najdete na blogu autorky Karly Michalíkové.

Poslední co zbývá dodat je, kde všude můžete knihu koupit? Prakticky kdekoliv. Ať už v Knihy Dobrovský, Megaknihy, Kosmas nebo třeba Luxor. Knihu můžete koupit v klasické tištěné podobě nebo jako e-knihu.

Brzy přineseme s autorkou knihy Oliver a já Karlou Michalíkovou další rozhovor o knize, o tom jak se prodává a kdy připravuje vydat druhý díl a mnoho dalších otázek. Nicméně nyní je potřeba nechat trochu prostoru čtenářům, aby si stihli všichni v klidu přečíst a vstřebat.

Datlujeme.cz přeje knize Oliver a já, aby se skvěle prodávala a její autorce Káji Michalíkové především to, aby se dostala do podvědomí českých čtenářek a získala si u nich oblibu.

kniha-oliver-a-ja-na-pultech-obchodu

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Sandman – pohádka pro dospělé

  Sandman – pohádka pro dospělé

  V tomto článku se pokusím shrnout, co se mi na seriálu Sandman líbilo, co už méně, co vůbec a pokusím se vyhnout spojlerům a pokud to nebude možné upozorním předem. Je libo LGBT? Vybafl na mě tento seriál na Netlixu a tak jsem si jeden díl pustil, pak druhý a nakonec jsem to dokoukal úplně

 • Thomas Anders – Cosmic . recenze

  Thomas Anders – Cosmic . recenze

  Recenze je možná dost silné slovo, spíše bych rád vyjádřil můj názor na toto album, které se podobá soundu Modern Talking, přesto je trochu jiné. Návrat zvuku Modern Talking? Možná nový textař, možná se Thomas rozhodl sám, že texty budou kopírovat texty Dietera Bohlena. Znát je to v každé písničce. Uslyšíte rýmy, které byly již

 • Jiný život vs Ztraceni ve vesmíru

  Jiný život vs Ztraceni ve vesmíru

  Kvůli druhé sérii Zaklínače jsem si zaplatil Netlix a protože manželka si tam našla seriál Koruna, našel jsem si i já zase něco pro sebe. Nejprve jsem zkouknul seriál Ztraceni ve vesmíru (Lost in space) a následně i seriál Jiný život (Another life). Nejsem sice nějaký velký fanda sci-fi vesmírných seriálů, jelikož třeba z Hvězdné

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..