|  |  | 

Knihy Kultura

Kniha Oliver a já na pultech obchodů

Vzpomínáte si, když jsme v červenci psali o připravované knize Oliver a já, která teprve sbírá podporu a finance na vydání? Při té příležitosti jsme vydali rozhovor s autorkou knihy Karlou Michalíkovou. V době, kdy jsme článek psali bylo zafinancováno okolo 10% potřebných prostředků a my drželi palce. aby kniha vyšla. Povedlo se a knihu od 4.2 2022 již můžete koupit na pultech knihkupců nebo online.

Přes 300 stránek napínavého čtení

Všichni, kdo na knihu přispěli a objednali si ji s předstihem, obdrželi své svazky ještě před oficiálním termínem vydání. A někteří už stihli knihu i přečíst. Tedy spíše bych měl napsat Stihly, protože cílové publikum jsou hlavně ženy. A první recenze jsou již na světě. Autorku Karlu Michalíkovou a knihu Oliver a já chválí autorka recenze (je dostupná na instagramu ) za nápaditý přístup, čtivý příběh a zvrat, který fakt nečekala. 300 stránek zhltla jak malinu a otevřený konec knihy nechává prostor na druhý díl.

Autorka dostala také několik knih, které ještě musí osobně podepsat, napsat věnování a předat.

I další čtenářky, které komentovaly knihu na Facebooku se shodují v tom, že je kniha neuvěřitelně čtivá a není jen o sexu, což by někoho mohlo odradit. Oceňují příběh a nečekané zvraty.

Podívejte se na streamy a čtení z knihy

Na konci července jsme vysílali první živý stream s autorkou na který se zpětně můžete podívat. Druhý živý stream Druhý živák následoval ihned týden poté, kdy kampaň na knihu byla již téměř v polovině.

Oba živé streamy vám docela dost přiblíží informace o autorce, ale také o knize. A kdyby i to bylo málo, můžete se podívat na čtení z z knihy Oliver a já ještě před jejim vydáním.

Nový blog autorky

Jako by to nestačilo, že má autorka už v šuplíku druhý díl Olivera a že píše další knihu, která už s Oliverem nesouvisí, ale začala psát i svůj osobní blog. Ten najdete na blogu autorky Karly Michalíkové.

Poslední co zbývá dodat je, kde všude můžete knihu koupit? Prakticky kdekoliv. Ať už v Knihy Dobrovský, Megaknihy, Kosmas nebo třeba Luxor. Knihu můžete koupit v klasické tištěné podobě nebo jako e-knihu.

Brzy přineseme s autorkou knihy Oliver a já Karlou Michalíkovou další rozhovor o knize, o tom jak se prodává a kdy připravuje vydat druhý díl a mnoho dalších otázek. Nicméně nyní je potřeba nechat trochu prostoru čtenářům, aby si stihli všichni v klidu přečíst a vstřebat.

Datlujeme.cz přeje knize Oliver a já, aby se skvěle prodávala a její autorce Káji Michalíkové především to, aby se dostala do podvědomí českých čtenářek a získala si u nich oblibu.

kniha-oliver-a-ja-na-pultech-obchodu

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • The Last of us – zombí post apo

  The Last of us – zombí post apo

  Internetem i seriálovou scénou nyní cloumá nový seriál vysílaný na HBO max na motivy hry se stejnojmenným názvem The Last of us. Já jsem hru hrál a hodně se mi líbila, dvojku jsem už však nehrál neboť jsem už neměl konzoli a nyní jsem byl tedy docela zvědavý na seriál. Ač normálně mám jen Netflix,

 • Wednesday je po dlouhé době skvělý seriál

  Wednesday je po dlouhé době skvělý seriál

  Poslední dobou mě produkce Netlixu moc nenadchla a na to, abych si platil Amazon, Walt Disney a HBO nemám, takže jsem zvláště závislý na tom, co na Netlixu vydají. Seriál Wednesday jsme měli s manželkou za tři dny shlédnutý, po dlouhé době fakt super seroš. Ne aby ses pousmála Opět to bude bez spojlerů, ale

 • Sabrinina děsivá dobrodružství – první dvě řady jsou fajn

  Sabrinina děsivá dobrodružství – první dvě řady jsou fajn

  Poslední dobou mám pocit, že jen koukám na Netlix, což je děsivé. A co je děsivé, to mě baví. Faktem ale je, že seriál s názvem Sabrinina děsivá dobrodružství zase tak děsivá nejsou. Pozor, to ale neznamená, že by to byla pohoda. Narazíte zde na Spiritismus, Okultismus, Voodoo, Satanismus, kanibalismus a Peklo. Takže výčet docela

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..