|  |  | 

Knihy Kultura

Kniha Oliver a já na pultech obchodů

Vzpomínáte si, když jsme v červenci psali o připravované knize Oliver a já, která teprve sbírá podporu a finance na vydání? Při té příležitosti jsme vydali rozhovor s autorkou knihy Karlou Michalíkovou. V době, kdy jsme článek psali bylo zafinancováno okolo 10% potřebných prostředků a my drželi palce. aby kniha vyšla. Povedlo se a knihu od 4.2 2022 již můžete koupit na pultech knihkupců nebo online.

Přes 300 stránek napínavého čtení

Všichni, kdo na knihu přispěli a objednali si ji s předstihem, obdrželi své svazky ještě před oficiálním termínem vydání. A někteří už stihli knihu i přečíst. Tedy spíše bych měl napsat Stihly, protože cílové publikum jsou hlavně ženy. A první recenze jsou již na světě. Autorku Karlu Michalíkovou a knihu Oliver a já chválí autorka recenze (je dostupná na instagramu ) za nápaditý přístup, čtivý příběh a zvrat, který fakt nečekala. 300 stránek zhltla jak malinu a otevřený konec knihy nechává prostor na druhý díl.

Autorka dostala také několik knih, které ještě musí osobně podepsat, napsat věnování a předat.

I další čtenářky, které komentovaly knihu na Facebooku se shodují v tom, že je kniha neuvěřitelně čtivá a není jen o sexu, což by někoho mohlo odradit. Oceňují příběh a nečekané zvraty.

Podívejte se na streamy a čtení z knihy

Na konci července jsme vysílali první živý stream s autorkou na který se zpětně můžete podívat. Druhý živý stream Druhý živák následoval ihned týden poté, kdy kampaň na knihu byla již téměř v polovině.

Oba živé streamy vám docela dost přiblíží informace o autorce, ale také o knize. A kdyby i to bylo málo, můžete se podívat na čtení z z knihy Oliver a já ještě před jejim vydáním.

Nový blog autorky

Jako by to nestačilo, že má autorka už v šuplíku druhý díl Olivera a že píše další knihu, která už s Oliverem nesouvisí, ale začala psát i svůj osobní blog. Ten najdete na blogu autorky Karly Michalíkové.

Poslední co zbývá dodat je, kde všude můžete knihu koupit? Prakticky kdekoliv. Ať už v Knihy Dobrovský, Megaknihy, Kosmas nebo třeba Luxor. Knihu můžete koupit v klasické tištěné podobě nebo jako e-knihu.

Brzy přineseme s autorkou knihy Oliver a já Karlou Michalíkovou další rozhovor o knize, o tom jak se prodává a kdy připravuje vydat druhý díl a mnoho dalších otázek. Nicméně nyní je potřeba nechat trochu prostoru čtenářům, aby si stihli všichni v klidu přečíst a vstřebat.

Datlujeme.cz přeje knize Oliver a já, aby se skvěle prodávala a její autorce Káji Michalíkové především to, aby se dostala do podvědomí českých čtenářek a získala si u nich oblibu.

kniha-oliver-a-ja-na-pultech-obchodu

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Jiný život vs Ztraceni ve vesmíru

  Jiný život vs Ztraceni ve vesmíru

  Kvůli druhé sérii Zaklínače jsem si zaplatil Netlix a protože manželka si tam našla seriál Koruna, našel jsem si i já zase něco pro sebe. Nejprve jsem zkouknul seriál Ztraceni ve vesmíru (Lost in space) a následně i seriál Jiný život (Another life). Nejsem sice nějaký velký fanda sci-fi vesmírných seriálů, jelikož třeba z Hvězdné

 • Zaklínač – druhá série televizního seriálu – názor

  Zaklínač – druhá série televizního seriálu – názor

  Koukám, koukám a vidím, že jsem nenapsal názor na první sérii televizního Zaklínače, což je momentálně dost škoda, protože se nemám kam odkazovat, no nevadí, aspoň tedy druhá. Proč? Nepatřím mezi tvrdé jádro knih Sapkowskeho o Zaklínači, protože některé mi přišly dost chaotické, zdlouhavé a některé části dokonce nudné. Nejsem tedy pravý vyznavač knižní série

 • Terry Goodkind – Kamenné obležení – recenze knihy

  Terry Goodkind – Kamenné obležení – recenze knihy

  Na jednu stranu si říkám, kdo proboha tohle může ještě číst? Vždyť jsme to už stokrát viděli a dostali to stejné už v předchozích dílech Meče pravdy požehnaně, a přesto, myslím, že jde pořád o dost zajímavé čtení. Co mi na Kamenném obležení vadí Začnu negativy, ať je mám z krku a mohu psát pak

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..