|  | 

Technika

LRose – dokonalá ochrana a design pro váš iPhone!

Pokud jste investovali do nákupu „miláčka“ iPhonu, určitě chcete, aby vám vydržel sloužit co možná nejdéle. Životnost přístroje je možné prodloužit jen efektivní vnější i vnitřní ochranou. Je třeba si pořídit především ochranné prvky, které ochrání přístroj proti poničení. Se zajímavou nabídkou přichází značka LRose. Co můžete získat i vy?

 

Kryty, které slouží perfektně

Uvědomte si, že vlastně i váš iPhone je v permanentním ohrožení. I běžné užívání může na přístroji zanechat nežádoucí stopy v podobě škrábanců a co víc – stačí chvilka nepozornosti, přijde pád a „pavouk“ na displeji je na světě. Chránit se můžete vlastně jediným způsobem – pořídit si kvalitní kryt. S pestrou nabídkou zajímavých modelů přichází značka LRose. V jejím sortimentu najdete designové a současně velice odolné kryty na iPhone 4S, 4, 5, 5S, i modely 6 a 6 plus.

01

 

Materiál rozhoduje 

Vybírat je možné hned ze tří materiálových provedení. LRose to jsou kryty z plastu, silikonu a z hliníku v kombinaci s plastem. Všechny nabízí perfektní ochranu proti běžnému opotřebení, Pokud vystavujete iPhone extrémnějším podmínkám, určitě doporučujeme pevnější provedení plast – hliník. Kryty jsou řešeny stylem „open face cover“ – chrání tedy tělo přístroje a displej je volný. Mají výřezy, takže máte bezproblémový přístup k ovládacím prvkům. Pokud chcete docílit perfektní ochrany, určitě je vhodné pořídit si i speciální folii na displej.

02

 

Na designu záleží

V nabídce jsou desítky rozmanitých designů, určitě si vyberou i ti nejnáročnější z vás. Mezi nejpopulárnější kryty na iPhone 5S patří tento v provedení „Purple design“.

03

 

Koupit můžete i jednobarevné kryty v klasických, reflexních i designových barvách, kryty s abstraktními motivy a hitem jsou kryty se třpytkami.

Všechny si můžete prohlédnout a koupit na isnap.cz. Obchod nabízí i další Apple příslušenství jako jsou ochranné folie, COGITOwatch hodinky a další.

lrose-dokonala-ochrana-a-design-pro-vas-iphone

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Synology DS216 + II – skvělý domácí server

  Synology DS216 + II – skvělý domácí server

  Donedávna jsem používal pro jako domácí server D-link. Zařízení hezké, ale staré již 5 let a ne příliš výkonné a hlavně pokud člověk využíval napojení na TV, tak se často divil, že soubory nejsou indexovány. Proto po 5 letech nastal čas na změnu. Věděl jsem, že D-link už nechci a Synology byla skoro jasná volba.

 • Tragikomedie s příchutí píchnuté pneumatiky

  Tragikomedie s příchutí píchnuté pneumatiky

  To je zase příběh. Proč, kdykoliv se něco podělá je z toho příběh k popukání, který ale vůbec není vtipný? Spíše smutný a to se vším všudy. Nejde o život, ale musím říct, že když se to se..tak se to se a to tak prostě je. Jedu si ani nevím jak To si takhle nedělního

 • Sony Walkman NW-A25 uživatelská recenze

  Sony Walkman NW-A25 uživatelská recenze

  Byl jsem dlouhodobým uživatelem přehrávače Sony Walkman A-816, který byl naprosto dokonalý, proto se bohužel neubráním srovnání obou modelů. Ani bych nový nekupoval, protože A-816 funguje stále dál úplně bezproblémově, avšak jak se postupně rozšiřuje má hudební sbírka, tak 4 GB vnitřní paměti se stalo zkrátka neúnosných. Vybíral jsem poměrně dlouho a moje volba padla

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website