|  |  | 

Internet Technika

MP3levně.cz běží na Webarealu

Když jsme před dvěma lety přemýšleli, s čím budeme mít eshop, přišel kamarád Honza s tím, že bychom mohli nakupovat a prodávat MP3 přehrávače, takové ty levné, že to bude moc fajn. A ono to skutečně moc fajn je, ale aby to nějak fungovalo museli jsme vymyslet na čem eshop mp3levně.cz poběží. Honza ani já nejsme programátoři, takže bylo nasnadě vybrat některý z mnoha „hotových“ eshopových řešení.

Bohatá nabídka výběr neusnadní

Firem, které nabízejí vlastní internetový obchod, který si můžete otevřít během 5 minut je skutečně hodně a navzájem se od sebe dost liší a to jak v ovládání, tak v tom, co platíte. Někde jako například u Atomeru platíte jen za konkrétní moduly, což je výhodné například pro jednodruhové eshopy nebo pro majitele, kteří prostě nechtějí třeba svůj eshop propagovat na internetu a podobně. Další eshopy byly na ovládání složité a některé poměrně drahé pro naše účely.

Nakonec, ani nevím, jak jsme vybrali eshop od firmy Webareal.

Není drahý a umí, co potřebujeme

První dojem z grafiky na Webarealu je příjemný. Je poměrně snadné systém pochopit a dobře se ovládá. Zpravidla je dost rychlý. Velkou výhodu vidím v celkem mp3levne.czdobře udělaném SEO, které opravdu fnguje, pokud si jej tedy u produktů poctivě píšete.

Další velkou výhodou webarealu je to, že není nijak limitován počtem produktů jen prostorem na disku, který ale i pro řekněme 100 produktů více než dostatečný.

Jako každý eshop nabízejí možnost si 14 dnů eshop vyzkoušet zdarma bez nutnosti toho, abyste platili. Následně si buď zaplatíte za další provoz nebo vaše prezentace bude zrušena.

Pokud uvažujete o tom, že byste si založili eshop a vystačíte si s hotovým řešením, kde si vyberete šablonu dle vlastního vkusu, nastavíte si pozadí, loga, popisky a podobně a pak již jen sázíte produkty tak vám doporučuji si webareal vyzkoušet

mp3levne-cz-bezi-na-webarealu

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Synology DS216 + II – skvělý domácí server

  Synology DS216 + II – skvělý domácí server

  Donedávna jsem používal pro jako domácí server D-link. Zařízení hezké, ale staré již 5 let a ne příliš výkonné a hlavně pokud člověk využíval napojení na TV, tak se často divil, že soubory nejsou indexovány. Proto po 5 letech nastal čas na změnu. Věděl jsem, že D-link už nechci a Synology byla skoro jasná volba.

 • Tragikomedie s příchutí píchnuté pneumatiky

  Tragikomedie s příchutí píchnuté pneumatiky

  To je zase příběh. Proč, kdykoliv se něco podělá je z toho příběh k popukání, který ale vůbec není vtipný? Spíše smutný a to se vším všudy. Nejde o život, ale musím říct, že když se to se..tak se to se a to tak prostě je. Jedu si ani nevím jak To si takhle nedělního

 • Sony Walkman NW-A25 uživatelská recenze

  Sony Walkman NW-A25 uživatelská recenze

  Byl jsem dlouhodobým uživatelem přehrávače Sony Walkman A-816, který byl naprosto dokonalý, proto se bohužel neubráním srovnání obou modelů. Ani bych nový nekupoval, protože A-816 funguje stále dál úplně bezproblémově, avšak jak se postupně rozšiřuje má hudební sbírka, tak 4 GB vnitřní paměti se stalo zkrátka neúnosných. Vybíral jsem poměrně dlouho a moje volba padla

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website