|  | 

Cestování

Nejoblíbenější dovolená? Rozhodně ta v Itálii

Vyrazit v dnešní době na zahraniční dovolenou opravdu není nic složitého. Zapomeňte na různá povolení, složité směny peněz, nebo další nezbytnosti, spojené s minulým režimem. Dnes doslova stačí sednout do auta, nebo domluveného autobusu a vyrazit. A kam? V tomto směru má většina Čechů jasno, jelikož největším lákadlem je pro ně dovolená v Itálii. Tato země má totiž mnoho předností, mezi které patří nejenom dostupnost, ale také kvalitní služby, bohatý výběr destinací a ubytování, ale i příznivé ceny.

A aby byl komfort skutečně takový, jaký očekáváte, je vhodné obrátit se na skutečného specialistu, kterým je cestovní agentura Limes Travel. Právě ta pro vás zajistí kompletní zájezd, zahrnující dopravu, kvalitní ubytování, stravu, ale třeba i možnost fakultativních výletů na zajímavá místa. Itálie totiž nejsou jenom pláže, ale i historická města jako Řím, nebo Benátky.

Desítky špičkových destinací

Už jenom díky své poloze je Itálie zemí, která jasně ukazuje, že má co nabídnout. Nechcete-li trávit dlouhé hodiny v autě či autobuse, připravila si pro vás Limes Travel zájezdy do severních oblastí této země, mezi které patří třeba městečka Caorle, ale stejně tak i samotné zmíněné Benátky, nebo pro tuzemské turisty velmi známou oblast Bibione.

Postupovat lze ale i více na jih, kde lze navštívit neméně oblíbené Rimini, nebo ještě jižnější oblast Palmové riviéry, které dominují střediska San Benedetto, nebo Alba Adriatica. Zůstat ale nemusíte nutně jenom na pevnině, poněvadž ostrovy Sardinie nebo Sicílie nabídnou taktéž bohaté možnosti toho, jak si dovolenou skutečně užít.

Lákadla na každém kroku

A zdaleka to nejsou jenom dokonalé pláže a nádherné moře, ale je to i místní kultura, skvělá kuchyně s pizzou, zmrzlinou a mořskými plody, ale i bohaté možnosti nákupů. A pokud kromě Itálie plánujete i jiné země, podívejte se u Limes Travel na seznam zemí, kam můžete s jistotou komfortu a špičkových služeb také odcestovat. A to v termínech po celý rok.

nejoblibenejsi-dovolena-rozhodne-ta-v-italii

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Recenze: Lyžovali jsme ve Val Di Fiemme

  Recenze: Lyžovali jsme ve Val Di Fiemme

  Letos jsme si udělali s kamarády radost a objednali jsme si 5 denní pobyt v italských alpách. V tomto obsáhlejším článku přinášíme recenzi hotelu Resort Veronza v Caranu, kde jsme byli ubytování a také dojmy ze středisek Latemar a Alpe Cermis, kam jsme jezdili lyžovat. Cesta přes Rakousko, Německo až do Itálie Protože mám kamarády

 • Tragikomedie s příchutí píchnuté pneumatiky

  Tragikomedie s příchutí píchnuté pneumatiky

  To je zase příběh. Proč, kdykoliv se něco podělá je z toho příběh k popukání, který ale vůbec není vtipný? Spíše smutný a to se vším všudy. Nejde o život, ale musím říct, že když se to se..tak se to se a to tak prostě je. Jedu si ani nevím jak To si takhle nedělního

 • Černobylský deník – díl šestý

  Černobylský deník – díl šestý

  Našim výšlapem na střechu paneláku končil první den v Černobylu. Po cestě zpět jsme museli povinně vystoupit na kontrolních stanovištích a projít detektorem radiace. Naštěstí nikdo z nás radioaktivní nebyl. V hotelo – ubytovně nás čekala večeře, kterou moc raději popisovat nebudu. Datel Honza byl spokojený, ale jemu chutná vše, takže v pořádku J Pořád jsem ale neměl dárek

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.