|  | 

Cestování

Nejoblíbenější dovolená? Rozhodně ta v Itálii

Vyrazit v dnešní době na zahraniční dovolenou opravdu není nic složitého. Zapomeňte na různá povolení, složité směny peněz, nebo další nezbytnosti, spojené s minulým režimem. Dnes doslova stačí sednout do auta, nebo domluveného autobusu a vyrazit. A kam? V tomto směru má většina Čechů jasno, jelikož největším lákadlem je pro ně dovolená v Itálii. Tato země má totiž mnoho předností, mezi které patří nejenom dostupnost, ale také kvalitní služby, bohatý výběr destinací a ubytování, ale i příznivé ceny.

A aby byl komfort skutečně takový, jaký očekáváte, je vhodné obrátit se na skutečného specialistu, kterým je cestovní agentura Limes Travel. Právě ta pro vás zajistí kompletní zájezd, zahrnující dopravu, kvalitní ubytování, stravu, ale třeba i možnost fakultativních výletů na zajímavá místa. Itálie totiž nejsou jenom pláže, ale i historická města jako Řím, nebo Benátky.

Desítky špičkových destinací

Už jenom díky své poloze je Itálie zemí, která jasně ukazuje, že má co nabídnout. Nechcete-li trávit dlouhé hodiny v autě či autobuse, připravila si pro vás Limes Travel zájezdy do severních oblastí této země, mezi které patří třeba městečka Caorle, ale stejně tak i samotné zmíněné Benátky, nebo pro tuzemské turisty velmi známou oblast Bibione.

Postupovat lze ale i více na jih, kde lze navštívit neméně oblíbené Rimini, nebo ještě jižnější oblast Palmové riviéry, které dominují střediska San Benedetto, nebo Alba Adriatica. Zůstat ale nemusíte nutně jenom na pevnině, poněvadž ostrovy Sardinie nebo Sicílie nabídnou taktéž bohaté možnosti toho, jak si dovolenou skutečně užít.

Lákadla na každém kroku

A zdaleka to nejsou jenom dokonalé pláže a nádherné moře, ale je to i místní kultura, skvělá kuchyně s pizzou, zmrzlinou a mořskými plody, ale i bohaté možnosti nákupů. A pokud kromě Itálie plánujete i jiné země, podívejte se u Limes Travel na seznam zemí, kam můžete s jistotou komfortu a špičkových služeb také odcestovat. A to v termínech po celý rok.

nejoblibenejsi-dovolena-rozhodne-ta-v-italii

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Thajsko – díl první – před odjezdem

  Thajsko – díl první – před odjezdem

  Protože za cca 3 týdny letíme na 14 dní do Thajska napadlo mě, že by nebylo špatné, pokud bych o tom něco napsal. Samozřejmě videa budou, ale někdo má raději text, takže pojďme na to. Omlouvám se, úvodní fotografii jsem si vypůjčil z internetu, až budu mít své fotky hned ji vyměním za vlastní. 4

 • Podzimní projížďka bez keců

  Podzimní projížďka bez keců

  V neděli bylo krásně teplo, svítilo sluníčko a listí zářilo svou zlatavou barvou v protisvětle. Já tohoto počasí využil a vyjel jsem do lesa, nedaleko na Loučeň, kde jsem lačně zaplul mezi stromy, zpomalil rychlost téměř na nulu a vychutnával si tu podzimní podívanou. Miluji podzimní vůni lesa Vůně lesa je mi sama o sobě

 • Jak jsem si koupil gravela

  Jak jsem si koupil gravela

  Na kole umím jezdit od svých dětských let, to ostatně snad každý. Pamatuji si, že mé první dospělácké kolo byla Eska se třemi převody vzadu a zaoblenýma řídítkama. Poté už následovaly samé mtb kola, tedy ze začátku spíše jejich napodobeniny. Ale měl jsem je spíše na ježdění pro rohlíky, nebo kolem komínu, výjimečně nějaký ten

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..