|  | 

Cestování

Nejoblíbenější dovolená? Rozhodně ta v Itálii

Vyrazit v dnešní době na zahraniční dovolenou opravdu není nic složitého. Zapomeňte na různá povolení, složité směny peněz, nebo další nezbytnosti, spojené s minulým režimem. Dnes doslova stačí sednout do auta, nebo domluveného autobusu a vyrazit. A kam? V tomto směru má většina Čechů jasno, jelikož největším lákadlem je pro ně dovolená v Itálii. Tato země má totiž mnoho předností, mezi které patří nejenom dostupnost, ale také kvalitní služby, bohatý výběr destinací a ubytování, ale i příznivé ceny.

A aby byl komfort skutečně takový, jaký očekáváte, je vhodné obrátit se na skutečného specialistu, kterým je cestovní agentura Limes Travel. Právě ta pro vás zajistí kompletní zájezd, zahrnující dopravu, kvalitní ubytování, stravu, ale třeba i možnost fakultativních výletů na zajímavá místa. Itálie totiž nejsou jenom pláže, ale i historická města jako Řím, nebo Benátky.

Desítky špičkových destinací

Už jenom díky své poloze je Itálie zemí, která jasně ukazuje, že má co nabídnout. Nechcete-li trávit dlouhé hodiny v autě či autobuse, připravila si pro vás Limes Travel zájezdy do severních oblastí této země, mezi které patří třeba městečka Caorle, ale stejně tak i samotné zmíněné Benátky, nebo pro tuzemské turisty velmi známou oblast Bibione.

Postupovat lze ale i více na jih, kde lze navštívit neméně oblíbené Rimini, nebo ještě jižnější oblast Palmové riviéry, které dominují střediska San Benedetto, nebo Alba Adriatica. Zůstat ale nemusíte nutně jenom na pevnině, poněvadž ostrovy Sardinie nebo Sicílie nabídnou taktéž bohaté možnosti toho, jak si dovolenou skutečně užít.

Lákadla na každém kroku

A zdaleka to nejsou jenom dokonalé pláže a nádherné moře, ale je to i místní kultura, skvělá kuchyně s pizzou, zmrzlinou a mořskými plody, ale i bohaté možnosti nákupů. A pokud kromě Itálie plánujete i jiné země, podívejte se u Limes Travel na seznam zemí, kam můžete s jistotou komfortu a špičkových služeb také odcestovat. A to v termínech po celý rok.

nejoblibenejsi-dovolena-rozhodne-ta-v-italii

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

  • Thajsko – díl pátý – Koh Samui – resort Crystal bay Yach club

    Thajsko – díl pátý – Koh Samui – resort Crystal bay Yach club

    Opouštíme Bangkok. Nasedáme na letadlo a za hodinku a kousek letu už přistáváme na letišťátku na Koh Samui. To letiště je opravdu takové téměř rodinné, dalo by se říct, žádné obrovské haly, prakticky celé obklopené přírodou. Transfer za 200 BTH na osobu Na letišti se nachází pultík přepravní společnosti, která vám zajistí odvoz z letiště

  • Thajsko – díl čtvrtý – Chrámy Wat Pho, Wat Arun, ležící buddha

    Thajsko – díl čtvrtý – Chrámy Wat Pho, Wat Arun, ležící buddha

    Poslední celý den v Bangkoku jsme věnovali prohlídce chrámů. Chtěli jsme podle plánu navštívit kromě Wat Pho a Wat Arun i další chrámy a také královský palác, ale zkrátka by toho na jeden den bylo moc a myslím, že by nám to pak všechno splývalo dohromady. Královská palác mě mrzí docela, ale snad se ještě

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..