|  | 

Internet

Placla přichází s další várkou vylepšení

Díky několika našim stránkám jsme aktivní na různých PPP systémech nemohli jsme si nevšimnout dalšího vylepšení, které nám pánové Kubíček a Bartoš přichystali na nejznámějším portále s reklamními články Placla. Minulý rok jsme si s kolegou říkali, že na té Placle se vůbec nic nemění, vše zůstává stejné, zkrátka žádný posun. Ale tento rok je vše jinak, kdo Placlu využívá, ví sám. Nyní přichází další vylepšení, které jsme kvitovali s povděkem.

Nemile nás překvapil mail, ve kterém nám bylo oznámeno, že jeden z našich blogů registrovaných na Placle si nevede zrovna nejlépe. Tušili jsme čím to asi je, proto jsme podnikli kroky, aby jsme tuhle skutečnost zvrátili. A snad se to už povedlo, vylepšili jsme si hodnocení, takže už snad nejsme a ani nebudeme v ohrožení. Jelikož nás v dotyčném mailu pan Bartoš upozornil, že na případné připomínky nebude nijak reagovat, svěsil jsem hlavu a jen mu poděkoval za upozornění a přidal malou nesmělou poznámku, že by nebylo na škodu, aby i blogeři měli přehled o tom, jak si jejich blogy vedou v hodnocení. Tím to pro mne skončilo a čekal jak se situace vyvrbí. Poté jsme podnikli již zmíněné kroky, většinu článků jsme si začali psát sami, protože náš copywrigter byl sice rychlý (dodání do 24 hodin), ale očividně měl zakázek vícero, což bylo znát na kvalitě článků. Tohle opatření pro nás znamenalo lepší hodnocení dodaných článků a také výrazné ušetření nákladů (za 2 měsíce 3000 Kč).

Splněná přání

No a uběhlo něco přes týden od osudného mailu a v administraci Placly se objevila nová položka Splněná přání. Splněná přání slouží blogerům ke vznešení různých nápadů, které by se měly do systému implementovat, o čemž si hlasují i samotní blogeři. A hned první den se jich objevilo hned několik a mezi nimi i má myšlenka, aby blogeři znali své hodnocení blogů. Ujistil jsem se tak, že tenhle nedostatek nevadil jen mě, ale i ostatním blogerům. Ihned jsem návrhu dal svůj hlas a čekal, kdy se návrh stane skutečností. K mému údivu se tak stalo ještě tentýž den.

Nyní už víme jak si vedeme s kvalitou článků a netrpělivě čekáme na další přínosné změny. Pokud jste i vy uživateli Placly, vyslovte své přání a možná se vám splní. Stejně, jako nám.

 

placla-prichazi-s-dalsi-varkou-vylepseni

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Mintos – půlroční zkušenost

  Mintos – půlroční zkušenost

  Jsem zatím poměrně krátkým uživatelem platformy Mintos. Účet mám založen někdy od dubna 2016 a aktuálně jsem vložil pouhých 120 EUR, což je například částka, kterou jste v minulosti zaplatili v Rakousku pokud jste vjeli na dálnici bez dálniční známky. Výnos a garance Nyní se již dostanu k důvodům,  proč se mi platforma líbí. Pominuli

 • MP3levně.cz běží na Webarealu

  MP3levně.cz běží na Webarealu

  Když jsme před dvěma lety přemýšleli, s čím budeme mít eshop, přišel kamarád Honza s tím, že bychom mohli nakupovat a prodávat MP3 přehrávače, takové ty levné, že to bude moc fajn. A ono to skutečně moc fajn je, ale aby to nějak fungovalo museli jsme vymyslet na čem eshop mp3levně.cz poběží. Honza ani já nejsme programátoři,

 • Investorem na Zonky – díl první

  Investorem na Zonky – díl první

  V minulosti jste si mohli přečíst o tom, jak mi Zonky pomohl, když jsem stavěl dům a chyběly mi peníze, které banka nechtěla uvolnit. Článek jsem napsal tak pochvalně, že  jsem od jednoho čtenáře dostal vynadáno, že je to pěkně hloupě napsaný PR článek J Pán se docela spletl, nebyl to PR, byla to chvála na

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..