|  |  | 

Cestování Na kole

Podzimní projížďka bez keců

V neděli bylo krásně teplo, svítilo sluníčko a listí zářilo svou zlatavou barvou v protisvětle. Já tohoto počasí využil a vyjel jsem do lesa, nedaleko na Loučeň, kde jsem lačně zaplul mezi stromy, zpomalil rychlost téměř na nulu a vychutnával si tu podzimní podívanou.

Miluji podzimní vůni lesa

Vůně lesa je mi sama o sobě příjemná po celý rok, ale na podzim je to ještě úplně jiný level. Především vyčnívá vůně listí, které voní podobně jako čerstvě spadené vlašské ořechy. Vítr byl v lese na většině míst neznatelný, ale povedlo se mi na kameru zachytit padající listí, které poletovalo ve větru.

Vůni lesa kořenila vůně hub, které rostly jako houby po dešti 🙂 V lese bylo docela ještě mokro, takže úroda musela být velká. já však nebyl na houby, ale abych si užil krásnou atmosféru podzimního dne.

Točil jsem jako šílený

Běžně na mých vyjížďkách kecám, pak chvíli točím a poté mě přestane bavit zapínat a vypínat kameru úplně. Tentokrát však ne. Měl jsem kameru téměř neustále zapnutou a ve finále jsem musel téměř bojovat o místo na kartě a mnoho ho tam nezůstalo.

Doma jsem pak udělal dvě videa. Jedno takové běžné s kecacím úvodem a tak podobně ale druhé jsem zvládl zcela bez komentáře. Přidal jsem romantickou hudbu a vytvořil jsem relaxační video. No a už dost keců, na výsledek se můžete podívat níže. Neměl jsem sebou gimbal, protože mě nenapadlo jej vzít, byla to chyba, ale chybami se člověk učí, tak snad příště.

podzimni-projizdka-bez-kecu

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

  • Thajsko – díl pátý – Koh Samui – resort Crystal bay Yach club

    Thajsko – díl pátý – Koh Samui – resort Crystal bay Yach club

    Opouštíme Bangkok. Nasedáme na letadlo a za hodinku a kousek letu už přistáváme na letišťátku na Koh Samui. To letiště je opravdu takové téměř rodinné, dalo by se říct, žádné obrovské haly, prakticky celé obklopené přírodou. Transfer za 200 BTH na osobu Na letišti se nachází pultík přepravní společnosti, která vám zajistí odvoz z letiště

  • Thajsko – díl čtvrtý – Chrámy Wat Pho, Wat Arun, ležící buddha

    Thajsko – díl čtvrtý – Chrámy Wat Pho, Wat Arun, ležící buddha

    Poslední celý den v Bangkoku jsme věnovali prohlídce chrámů. Chtěli jsme podle plánu navštívit kromě Wat Pho a Wat Arun i další chrámy a také královský palác, ale zkrátka by toho na jeden den bylo moc a myslím, že by nám to pak všechno splývalo dohromady. Královská palác mě mrzí docela, ale snad se ještě

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..