|  | 

Společnost

Potřebujete kvalitní pracovní oděv? TOMIS CZ, s.r.o., to je správná volba!

Mnoho lidí má zaměstnání, kde je třeba používat ochranný pracovní oděv. V případě vybírání pracovního oděvu je třeba dbát na kvalitu, protože tento oděv není jen kus látky, ale chrání Vás před možnými riziky, které při mnohých pracích vznikají.

Dbejte na účel pracovního oděvu

Dobře si při výběru pracovního obleku rozmyslete, jaký si vlastně vyberete. Při koupi nějakého levného pracovního obleku je možné, že se stane to, že tento oblek nesplní svou hlavní funkci a to je ochrana Vašeho zdraví. Je tedy velmi důležité vybrat si kvalitní pracovní oblek, který je vhodné si pořídit od společnosti, která má výborné zkušenosti právě s ochrannými pracovními obleky. Velmi zkušená a ověřená společnost je TOMIS CZ, ve které naleznete široký výběr vysoce kvalitních pracovních oděvů, které jsou za dostupné ceny a v první řadě plní svou hlavní funkci a to je ochrana Vašeho zdraví.

Sortiment pracovních obleků

Společnost TOMIS CZ, s.r.o. má v nabídce ochranných pracovních oděvů široký sortiment. Jsou zde oděvy se zvýšenou viditelností (reflexní vesty) anebo obleky, které Vás ochrání před zásahem kyseliny či působením vysokých teplot. Další jsou také oděvy, které Vás ochrání před řeznou ranou a zásahem žhavých tělísek, které vznikají například při svařování. TomisCZ nabízí také montérky, zimní bundy, pláště, trička, košile a mnoho dalšího.

prod

Design pracovního oděvu dělá image firmy

Pro všechny firmy je velmi důležitá výborná reklama a tu dělají i pracovní oděvy, jako jsou třeba pracovní montérky, košile či pokrývky hlavy. Společnost Tomis CZ, s.r.o. Vám vyjde vstříc ve všech směrech a to je třeba pracovní oděv přímo dle Vašich požadavků. Můžete si tedy třeba své vlastní logo nechat umístit na pracovní oděvy a dále si můžete vybrat střih, materiál nebo barevné provedení pracovních oděvů.

potrebujete-kvalitni-pracovni-odev-tomis-cz-s-r-o-to-je-spravna-volba

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Recenze Fear House Praha – vyděsí vás hlavně cena

  Recenze Fear House Praha – vyděsí vás hlavně cena

  Rád se bojím, jsem milovníkem hororů, a tak, když jsem se dověděl o Domu hrůzy v Praze bylo jasné, že jej musím navštívit. Samozřejmě jsem se bál jít sám, tak jsem vzal kamaráda. Abych nekazil překvapení všem, kdo by se do Fear Housu chtěli vydat, nebudu popisovat, co vás čeká v detailech, ale spíše popíši atmosféru a

 • Gran Turismo Sport – závodění má v krvi

  Gran Turismo Sport – závodění má v krvi

  Na úvod recenze musím říct, že nejsem fanatik do závodění, nemám volant, ani křeslo ani VR brýle – neříkám, že by mě takový zážitek nelákal, bylo by to jistě něco jiného, nového, ale zkrátka mám v ruce klasický gamepad místo volantu. K úvodnímu slovu ještě doplním, že porovnávat budu s poslední verzí, kterou jsem hrál

 • NHL 18 – zase o kousek reálnější simulace hokeje

  NHL 18 – zase o kousek reálnější simulace hokeje

  Dva roky jsem hrál NHL 16 na PS 4 a postupně jsem ji hrál méně a méně. Když v září vyšla NHL 18 a já si přečetl recenzi, zjistil jsem, že až na nový mód těch vylepšení mnoho není a v podstatě se téměř nic nezměnilo. Rozhodl jsem se tedy nekupovat. Půjčil jsem si však

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website