|  | 

Společnost

Potřebujete kvalitní pracovní oděv? TOMIS CZ, s.r.o., to je správná volba!

Mnoho lidí má zaměstnání, kde je třeba používat ochranný pracovní oděv. V případě vybírání pracovního oděvu je třeba dbát na kvalitu, protože tento oděv není jen kus látky, ale chrání Vás před možnými riziky, které při mnohých pracích vznikají.

Dbejte na účel pracovního oděvu

Dobře si při výběru pracovního obleku rozmyslete, jaký si vlastně vyberete. Při koupi nějakého levného pracovního obleku je možné, že se stane to, že tento oblek nesplní svou hlavní funkci a to je ochrana Vašeho zdraví. Je tedy velmi důležité vybrat si kvalitní pracovní oblek, který je vhodné si pořídit od společnosti, která má výborné zkušenosti právě s ochrannými pracovními obleky. Velmi zkušená a ověřená společnost je TOMIS CZ, ve které naleznete široký výběr vysoce kvalitních pracovních oděvů, které jsou za dostupné ceny a v první řadě plní svou hlavní funkci a to je ochrana Vašeho zdraví.

Sortiment pracovních obleků

Společnost TOMIS CZ, s.r.o. má v nabídce ochranných pracovních oděvů široký sortiment. Jsou zde oděvy se zvýšenou viditelností (reflexní vesty) anebo obleky, které Vás ochrání před zásahem kyseliny či působením vysokých teplot. Další jsou také oděvy, které Vás ochrání před řeznou ranou a zásahem žhavých tělísek, které vznikají například při svařování. TomisCZ nabízí také montérky, zimní bundy, pláště, trička, košile a mnoho dalšího.

prod

Design pracovního oděvu dělá image firmy

Pro všechny firmy je velmi důležitá výborná reklama a tu dělají i pracovní oděvy, jako jsou třeba pracovní montérky, košile či pokrývky hlavy. Společnost Tomis CZ, s.r.o. Vám vyjde vstříc ve všech směrech a to je třeba pracovní oděv přímo dle Vašich požadavků. Můžete si tedy třeba své vlastní logo nechat umístit na pracovní oděvy a dále si můžete vybrat střih, materiál nebo barevné provedení pracovních oděvů.

potrebujete-kvalitni-pracovni-odev-tomis-cz-s-r-o-to-je-spravna-volba

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Jak jsem se stal tátou 1 díl

  Jak jsem se stal tátou 1 díl

  Moje žena mě už loni na jaře varovala, že o prázdninách chce počít dítě. No co, dům je již postavený, stromů jsme zasadili rovnou několik, tak asi přišel správný čas na to naplánovat mimino. Sice se toho trochu bojím, zda budu správný táta, zda budu umět vychovávat dítě správně, abych nebyl moc přísný a nebo

 • Recenze Fear House Praha – vyděsí vás hlavně cena

  Recenze Fear House Praha – vyděsí vás hlavně cena

  Rád se bojím, jsem milovníkem hororů, a tak, když jsem se dověděl o Domu hrůzy v Praze bylo jasné, že jej musím navštívit. Samozřejmě jsem se bál jít sám, tak jsem vzal kamaráda. Abych nekazil překvapení všem, kdo by se do Fear Housu chtěli vydat, nebudu popisovat, co vás čeká v detailech, ale spíše popíši atmosféru a

 • Gran Turismo Sport – závodění má v krvi

  Gran Turismo Sport – závodění má v krvi

  Na úvod recenze musím říct, že nejsem fanatik do závodění, nemám volant, ani křeslo ani VR brýle – neříkám, že by mě takový zážitek nelákal, bylo by to jistě něco jiného, nového, ale zkrátka mám v ruce klasický gamepad místo volantu. K úvodnímu slovu ještě doplním, že porovnávat budu s poslední verzí, kterou jsem hrál

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.