|  | 

Společnost

Program zahajovacího ceremoniálu v Soči 2014

Jako jedněm z prvních se nám podařilo získat přísně utajovaný scénář úvodního zahajovacího ceremoniálu 22. zimních olympijských her v Soči, které právě dnes v Rusku začínají. Nutno podotknout, že až se to Vladimir Vladimirovič dozví, hrozí reálně minimálně odsun celých her na pozdější termín a to z důvodu vypracování nového scénáře. Počítáme s termínem 9.2.2014, ale nejsme si jisti, zda to nebude i dřív. Způsob, jakým jsme scénář získali, zde z bezpečnostních důvodů uvádět nebudeme, což zajisté pochopíte. Pojďme se tedy rovnou podívat, co nás od 17:00 hodin SEČ čeká na olympijském stadionu Fisht v Soči.

Program zahajovacího ceremoniálu Soči 2014

17:00 – rozsvícení světel v celém areálu a čekání na jejich rozžhavení na maximální výkon. Jako zdroj energie slouží tuny zeminy dovezené z Černobylu.

17:14 – příchod Vladimira Vladimiroviče Putina na čestnou tribunu postavenou uprostřed plochy stadionu. Tribuna je otočná

17:31 – vystoupení prvních účinkujících

18:00 – přípitek V.V. Putina s M.M. Zemanem. Přísun alkoholu je řešen pomocí stávajícího ropovodu Družba, který je dočasně přepnut na zpětný chod. V Záluží u Mostu do něj pracovníci naběračkami vlévají Becherovku.

18:15 – vystavení sarkofágu s tělem V.I. Lenina za hromadného zpěvu Internacionály

18:30 – příjezd severokorejské delegace v čele s Kim Čong-unem

18:40 – neformální setkání B. Obamy s Kim Čong-unem

19:00 – společná vojenská přehlídka vojsk Ruska A Korejské lidově-demokratické republiky

20:00 – nástup sportovců na plochu, místo vlajkonošů je použit tank T-35 s vlajkou přivázanou k hlavni

21:00 – zahajovací řeč předsedy Mezinárodního olympijského výboru Thomase Bacha, kterou sepsal sám V.V. Putin

21:15 – vypálení 31 salv z tanků T-35 (ve scénáři je ručně připsaná poznámka „nezapomenout otevřít střechu“ s pěti vykřičníky)

21:30 – příchod olympijské pochodně na stadion

21:45 – olympijský oheň na stadionu Fisht zažehne sám Vladimir Vladimirovič, zatímco M.M. Zeman prohlásí olympijské hry za zahájené.

22:00 – chlastačka a žranice všech vrcholových představitelů přímo na ploše a ochozech olympijského stadionu s vyloučením veřejnosti.

8.2.2014 8:00 – úklid ožralých

Právě dorazila aktuální zpráva, že v Záluží u Mostu posílili pracovní směnu. Společnost Tescoma dodala pracovníkům v Záluží větší naběračky.

Tank T-35 vystavený v tankovém muzeu v Kubince

Tank T-35 vystavený v tankovém muzeu v Kubince

 

program-zahajovaciho-ceremonialu-v-soci-2014

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Recenze Fear House Praha – vyděsí vás hlavně cena

  Recenze Fear House Praha – vyděsí vás hlavně cena

  Rád se bojím, jsem milovníkem hororů, a tak, když jsem se dověděl o Domu hrůzy v Praze bylo jasné, že jej musím navštívit. Samozřejmě jsem se bál jít sám, tak jsem vzal kamaráda. Abych nekazil překvapení všem, kdo by se do Fear Housu chtěli vydat, nebudu popisovat, co vás čeká v detailech, ale spíše popíši atmosféru a

 • Gran Turismo Sport – závodění má v krvi

  Gran Turismo Sport – závodění má v krvi

  Na úvod recenze musím říct, že nejsem fanatik do závodění, nemám volant, ani křeslo ani VR brýle – neříkám, že by mě takový zážitek nelákal, bylo by to jistě něco jiného, nového, ale zkrátka mám v ruce klasický gamepad místo volantu. K úvodnímu slovu ještě doplním, že porovnávat budu s poslední verzí, kterou jsem hrál

 • NHL 18 – zase o kousek reálnější simulace hokeje

  NHL 18 – zase o kousek reálnější simulace hokeje

  Dva roky jsem hrál NHL 16 na PS 4 a postupně jsem ji hrál méně a méně. Když v září vyšla NHL 18 a já si přečetl recenzi, zjistil jsem, že až na nový mód těch vylepšení mnoho není a v podstatě se téměř nic nezměnilo. Rozhodl jsem se tedy nekupovat. Půjčil jsem si však

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website