|  | 

Společnost

Program zahajovacího ceremoniálu v Soči 2014

Jako jedněm z prvních se nám podařilo získat přísně utajovaný scénář úvodního zahajovacího ceremoniálu 22. zimních olympijských her v Soči, které právě dnes v Rusku začínají. Nutno podotknout, že až se to Vladimir Vladimirovič dozví, hrozí reálně minimálně odsun celých her na pozdější termín a to z důvodu vypracování nového scénáře. Počítáme s termínem 9.2.2014, ale nejsme si jisti, zda to nebude i dřív. Způsob, jakým jsme scénář získali, zde z bezpečnostních důvodů uvádět nebudeme, což zajisté pochopíte. Pojďme se tedy rovnou podívat, co nás od 17:00 hodin SEČ čeká na olympijském stadionu Fisht v Soči.

Program zahajovacího ceremoniálu Soči 2014

17:00 – rozsvícení světel v celém areálu a čekání na jejich rozžhavení na maximální výkon. Jako zdroj energie slouží tuny zeminy dovezené z Černobylu.

17:14 – příchod Vladimira Vladimiroviče Putina na čestnou tribunu postavenou uprostřed plochy stadionu. Tribuna je otočná

17:31 – vystoupení prvních účinkujících

18:00 – přípitek V.V. Putina s M.M. Zemanem. Přísun alkoholu je řešen pomocí stávajícího ropovodu Družba, který je dočasně přepnut na zpětný chod. V Záluží u Mostu do něj pracovníci naběračkami vlévají Becherovku.

18:15 – vystavení sarkofágu s tělem V.I. Lenina za hromadného zpěvu Internacionály

18:30 – příjezd severokorejské delegace v čele s Kim Čong-unem

18:40 – neformální setkání B. Obamy s Kim Čong-unem

19:00 – společná vojenská přehlídka vojsk Ruska A Korejské lidově-demokratické republiky

20:00 – nástup sportovců na plochu, místo vlajkonošů je použit tank T-35 s vlajkou přivázanou k hlavni

21:00 – zahajovací řeč předsedy Mezinárodního olympijského výboru Thomase Bacha, kterou sepsal sám V.V. Putin

21:15 – vypálení 31 salv z tanků T-35 (ve scénáři je ručně připsaná poznámka „nezapomenout otevřít střechu“ s pěti vykřičníky)

21:30 – příchod olympijské pochodně na stadion

21:45 – olympijský oheň na stadionu Fisht zažehne sám Vladimir Vladimirovič, zatímco M.M. Zeman prohlásí olympijské hry za zahájené.

22:00 – chlastačka a žranice všech vrcholových představitelů přímo na ploše a ochozech olympijského stadionu s vyloučením veřejnosti.

8.2.2014 8:00 – úklid ožralých

Právě dorazila aktuální zpráva, že v Záluží u Mostu posílili pracovní směnu. Společnost Tescoma dodala pracovníkům v Záluží větší naběračky.

Tank T-35 vystavený v tankovém muzeu v Kubince

Tank T-35 vystavený v tankovém muzeu v Kubince

 

program-zahajovaciho-ceremonialu-v-soci-2014

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Jak jsem se stal tátou 3. díl

  Jak jsem se stal tátou 3. díl

  už ani nevím, kde jsem skončil naposled, tak jsem si musel přečíst předchozí díl a zjistil jsem, že měla Josefína 5,5 kg a 63 cm v době psaní příspěvku. Teď, cca 1 měsíc do svých ročních narozenin má přes 8 kg a cca 75 cm. Roste zkrátka jako z vody. Co umí nového? Je toho

 • Jak jsem se stal tátou 2. díl

  Jak jsem se stal tátou 2. díl

  Kdo jste nečetl první díl tohoto seriálu, tak můžete tak učinit na tomto odkazu. Ti ostatní vědí, že se nám narodila holka, Josefína. Hned z kraje musím říct, že toto nebude asi čtení pro ženy, dívky, holky, protože nejsem typ, co bych psal o tom, jak „Krásně rosteme“, jak „Jsme se krásně vykakali“ a podobné

 • Jak jsem se stal tátou 1 díl

  Jak jsem se stal tátou 1 díl

  Moje žena mě už loni na jaře varovala, že o prázdninách chce počít dítě. No co, dům je již postavený, stromů jsme zasadili rovnou několik, tak asi přišel správný čas na to naplánovat mimino. Sice se toho trochu bojím, zda budu správný táta, zda budu umět vychovávat dítě správně, abych nebyl moc přísný a nebo

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.