|  | 

Technika

Repasované notebooky Lenovo jsou zárukou kvality

Nedávno jsem řešil nový počítač do domácnosti pro manželku. Mám vlastní PC ale zjistili jsme, že i ona má potřebu mimo zaměstnání vlastního počítače. Chce si číst emaily, psát v textových editorech články do magazínu nebo sledovat videa z domácí sítě nebo z You Tube. Úplně nový notebook by pro ni byl však zcela zbytečnou investicí. Manželka nehraje hry ani nepotřebuje výkon čtyřjádrových procesorů, takže volba padla na repasovaný notebook Lenovo.

Co je vlastně ten repas?

Mnoho lidí možná ani neví, co slovo repas značí. Jde v podstatě o starší používané zařízení, které sloužilo především ve firmách. Zařízení je zrevidováno, vyčištěno, případně proběhne výměna nových dílů a je prodáváno dále. Proč ale repasované notebooky Lenovo? Je to celkem jasná volba. Lenovo má velmi kvalitní zpravidla hliníkové rámy (šasi), což samo o sobě je zárukou kvality. Dále jsou notebooky od Lenova většinou nerozbitné s klávesnicemi chráněnými proti vylití vody.Komponenty, které výrobce Lenovo používá jsou jedny z nejkvalitnějších a proto koupi repasovaného notebooku

Lenovo je i po letech zárukou kvality

Lenovo je jistou zárukou kvality, že kupujete značku, která vám klidně může sloužit ještě několik let a pořizovací cena je klidně 50% proti novým notebookům. Z repasovaných notebooků Repasované notebooky LenovoLenovo si jistě vyberete. Nabídka je velmi široká. Některé jsou bez operačního systému, jiné mají instalovaný Linux nebo některou z verzí Windows. Najdete i takové u kterých je zbrusu nová baterie, máte tak jistotu, že vám notebook vydrží i bez napojí na napájecí kabel několik hodin. K některým dokonce dostanete brašnu i dokovací stanici v ceně, což vám ušetří další náklady, které byste za příslušenství museli vynaložit.

Samozřejmě že repasované notebooky Lenovo nepatří k nejmodernějším přístrojům na trhu, ale pokud chcete kvalitní značku notebooku třeba pro děti do školy nebo stejně jako já pro manželku, která bude především surfovat na internetu je tato volba naprosto ideální. Ne nadarmo se nejvíce prodávají repasované notebooky právě značky Lenovo. Jako další jsou velmi zajímavé značky HP nebo Dell, které také patří do TOP kvality, která na vás i po letech udělá velmi příjemný dojem. O těchto značkách ale snad někdy příště.

repasovane-notebooky-lenovo-jsou-zarukou-kvality

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Synology DS216 + II – skvělý domácí server

  Synology DS216 + II – skvělý domácí server

  Donedávna jsem používal pro jako domácí server D-link. Zařízení hezké, ale staré již 5 let a ne příliš výkonné a hlavně pokud člověk využíval napojení na TV, tak se často divil, že soubory nejsou indexovány. Proto po 5 letech nastal čas na změnu. Věděl jsem, že D-link už nechci a Synology byla skoro jasná volba.

 • Tragikomedie s příchutí píchnuté pneumatiky

  Tragikomedie s příchutí píchnuté pneumatiky

  To je zase příběh. Proč, kdykoliv se něco podělá je z toho příběh k popukání, který ale vůbec není vtipný? Spíše smutný a to se vším všudy. Nejde o život, ale musím říct, že když se to se..tak se to se a to tak prostě je. Jedu si ani nevím jak To si takhle nedělního

 • Sony Walkman NW-A25 uživatelská recenze

  Sony Walkman NW-A25 uživatelská recenze

  Byl jsem dlouhodobým uživatelem přehrávače Sony Walkman A-816, který byl naprosto dokonalý, proto se bohužel neubráním srovnání obou modelů. Ani bych nový nekupoval, protože A-816 funguje stále dál úplně bezproblémově, avšak jak se postupně rozšiřuje má hudební sbírka, tak 4 GB vnitřní paměti se stalo zkrátka neúnosných. Vybíral jsem poměrně dlouho a moje volba padla

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website