|  | 

Domov

Zlepšete své zdraví díky infrasauně

Nejenom v době, kdy můžete být náchylní k různým nemocem, ale doslova po celý rok. To jsou chvíle, kdy se perfektně hodí mít doma infrasaunu. Právě ta je dnes oblíbenou součástí celé řady rodinných domů. A proč? Hlavně proto, že infrasauna dokáže perfektním způsobem přispět k našemu zdraví a má samozřejmě i obrovský vliv na celkovou prevenci s ohledem na celou řadu nemocí. Pojďme se podívat, jaké to jsou konkrétně.

Krevní tlak a cévní systém

Velmi dobrou volbou jsou infrasauny v případě, kdy trpíme vysokým krevním tlakem. Pravidelné procedury ho totiž dokážou snížit mnohem lépe, než celá řada léků. Podobně kvalitní volbou jsou ale i s ohledem na náš cévní systém. Díky tomu, že střídáme teplé a studené prostředí se cévy postupně rozšiřují a zužují, čímž jsou velmi výrazně stimulovány.

Posílení naší imunity

Velký pozitivní vliv má však tento typ saun také na náš imunitní systém, díky čemuž je výrazně zvyšována obranyschopnost našeho organismu. Sauna pro zdraví je tedy skutečně dobrou volbou, pokud nechceme trpět žádným nachlazením a podobně nepříjemnou nemocí. Stejně tak ale můžeme pravidelným saunováním podpořit krásu naší pokožky, která se velmi výrazně čistí a zároveň jsou jejím prostřednictvím odplavovány škodlivé látky našeho těla.

Levné náklady na provoz jsou samozřejmostí

Pozitiva infrasauny však nespočívají pouze ve vlivu na naše zdraví. Velmi nás potěší také úsporným provozem, a to hlavně v porovnání se saunou klasickou. Díky tomu tak můžeme ušetřit nemalé peníze na každém sapovacím cyklu. Stačí si tedy už jenom vybrat ten správný typ, a to nejlépe u společnosti Aquamarine Spa, která se nejenom na infrasauny přímo specializuje. Samotné umístění a zprovoznění je už svým způsobem rychlým a jednoduchým procesem. A tak i vy můžete zažívat příjemný pocit relaxace a zároveň se pozitivně podepsat na zdraví vašeho těla.

zlepsete-sve-zdravi-diky-infrasaune

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Proč byl pro mě rok 2017 úspěšný?

  Proč byl pro mě rok 2017 úspěšný?

  Pro někoho byl loňský rok úspěšný, pro někoho méně. Když jsem se nad tím zamyslel, musím říct, že rok 2017 byl z mého pohledu přímo skvělý. O několika bodech bych se velmi rád zmínil. Drželo se nás pevné zdraví Málo lidí si uvědomuje, že se jejich každodenní život, tak, jak ho znají, může obrátit ze dne

 • Sehnat kominíka není legrace

  Sehnat kominíka není legrace

  Chtěl jsem zařídit kominíka na běžnou kontrolu komína, takovou tu, co by se měla dělat každý rok. Myslím, že se to jmenuje revize spalinových cest, ale jistý si nejsem.  Protože jsme ji zatím nedělali obeslal jsem emailem asi 6 kominíků s tím, že mě zajímá přibližná cena a zda by bylo možné domluvit se na

 • Jak jsme stavěli plot z betonových desek

  Jak jsme stavěli plot z betonových desek

  Mám zabetonované sloupky z trubek na lešení po třech stranách pozemku. Budu mezi ně dávat dřevo, ale to není předmětem tohoto článku. Důležité je, co budu dávat na čelo pozemku k silnici. Dlouho jsem rozmýšlel co to bude, až nakonec vyhráli betonové desky. Imitace kámen, barva pískovec, tvarované oboustranně, sloupky hladké. Délka jedné desky je

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.