|  | 

Domov

Zlepšete své zdraví díky infrasauně

Nejenom v době, kdy můžete být náchylní k různým nemocem, ale doslova po celý rok. To jsou chvíle, kdy se perfektně hodí mít doma infrasaunu. Právě ta je dnes oblíbenou součástí celé řady rodinných domů. A proč? Hlavně proto, že infrasauna dokáže perfektním způsobem přispět k našemu zdraví a má samozřejmě i obrovský vliv na celkovou prevenci s ohledem na celou řadu nemocí. Pojďme se podívat, jaké to jsou konkrétně.

Krevní tlak a cévní systém

Velmi dobrou volbou jsou infrasauny v případě, kdy trpíme vysokým krevním tlakem. Pravidelné procedury ho totiž dokážou snížit mnohem lépe, než celá řada léků. Podobně kvalitní volbou jsou ale i s ohledem na náš cévní systém. Díky tomu, že střídáme teplé a studené prostředí se cévy postupně rozšiřují a zužují, čímž jsou velmi výrazně stimulovány.

Posílení naší imunity

Velký pozitivní vliv má však tento typ saun také na náš imunitní systém, díky čemuž je výrazně zvyšována obranyschopnost našeho organismu. Sauna pro zdraví je tedy skutečně dobrou volbou, pokud nechceme trpět žádným nachlazením a podobně nepříjemnou nemocí. Stejně tak ale můžeme pravidelným saunováním podpořit krásu naší pokožky, která se velmi výrazně čistí a zároveň jsou jejím prostřednictvím odplavovány škodlivé látky našeho těla.

Levné náklady na provoz jsou samozřejmostí

Pozitiva infrasauny však nespočívají pouze ve vlivu na naše zdraví. Velmi nás potěší také úsporným provozem, a to hlavně v porovnání se saunou klasickou. Díky tomu tak můžeme ušetřit nemalé peníze na každém sapovacím cyklu. Stačí si tedy už jenom vybrat ten správný typ, a to nejlépe u společnosti Aquamarine Spa, která se nejenom na infrasauny přímo specializuje. Samotné umístění a zprovoznění je už svým způsobem rychlým a jednoduchým procesem. A tak i vy můžete zažívat příjemný pocit relaxace a zároveň se pozitivně podepsat na zdraví vašeho těla.

zlepsete-sve-zdravi-diky-infrasaune

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Uživatelská recenze Cyklotrenažéru Insportline S800i

  Uživatelská recenze Cyklotrenažéru Insportline S800i

  Pokud čtete články o tom, jak hubnu, tak jistě víte, že jsem v první vlně Covidu přibral docela hodně a pak, když jsem chodil do práce jsem se snažil zhubnout rychlou chůzí, cvičením a změnou stravy. To se mi i dařilo a náhle jsem opět doma na Home office bez možnosti chodit své 4 kilometry pěšky,

 • Jak jsem dělal květináč z kmene stromu

  Jak jsem dělal květináč z kmene stromu

  Ani nevím, jak na to přišla řeč, že by bylo hezké, pokud bychom na zahradě měli vydlabaný kmen, v něm hlínu a květiny – zkrátka takový přírodní květináč. Byť manuálně zručný moc nejsem, rozhodl jsem se, že do toho půjdu. Jak se dlabe takový kmen? První moje otázka byla, jak vlastně takový kmen vydlabat. Nikdy

 • Jak jsem se stal tátou 6. díl

  Jak jsem se stal tátou 6. díl

  Naposled jsem psal, když měla Josefína rok a půl. Nyní už má dva roky a měsíc a tak je čas na další článek. Opět se posunula ve vývoji, takže je s ní stále větší sranda. Táta v práci, v Praze Tohle už umí říct, byť trochu zkomoleně. Když říká, že táta pracuje umí to i

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..