|  | 

Společnost

Ideální dárek nebo dokonalý zážitek? Lampion štěstí

Nevíte, čím obdarovat někoho ze svých blízkých? Potom nezoufejte, jelikož jedním z dokonalých dárků jsou rozhodně i lampiony štěstí. Na jednu stranu jednoduchý a poměrně levný výrobek, ale na druhou stranu možnost, jak darovat něco skutečně unikátního, a to v podobě radosti, štěstí a možnosti splnit si tajná přání. A to vše je samozřejmě spojeno se zážitkem z jejich vypouštění na noční oblohu, kde budou po desítky minut zářit a budou si postupně plout po obloze, až jejich světlo zhasne, a oni se pomalu snesou k zemi.

Ideální volba pro všechny generace

A pro koho je daný lampion určený? Skutečně pro každého, koho chcete obdarovat něčím zajímavým, a s kým chcete prožít onen neopakovatelný zážitek. Lampion totiž jednoduše složíte, zapálíte pevný hořák, a dále už ho necháte pomalu vystoupat na noční oblohu. A je to právě obdarovaný, který si může během této doby přát své tajné přání, které mu může přinést právě ono štěstí.

Vyberte si z celé řady variant

Pokud jste o tomto výrobku již slyšeli, což vzhledem k mnoha veřejným a skupinovým vypouštěním jistě ano, potom je určitě dobré dodat, že tyto lampiony nemusíte vždy zakoupit v běžném, a to žlutém provedení. Chcete-li být v daném směru skutečně originální, určitě vsaďte třeba na nádhernou fialovou, nebo netradiční zelenou variantu. Stejně tak ale může nadchnout i modrá variace, která na noční obloze vypadá taktéž nádherně.

Nebojte se znečišťování přírody

A pokud vás zajímá, co se s lampionem stane po jeho dopadu, není třeba mít jakoukoliv obavu o naši přírodu. V první řadě spadne až ve chvíli, kdy plně dohoří, a tak je eliminováno riziko zapálení například luk a lesů. Zároveň jsou balónky štěstí vyrobeny z unikátních materiálů, které se v přírodě velmi rychle rozloží, a to běžnou cestou, a tak ji nijak nezatěžují. Díky tomu jsou skvělou volbou, i pokud chcete hledět na ekologii.

idealni-darek-nebo-dokonaly-zazitek-lampion-stesti

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Jak jsem začal hubnout, díl 7 – přestal jsem se hlídat

  Jak jsem začal hubnout, díl 7 – přestal jsem se hlídat

  Od října 2021, kdy jsme napsal šestý díl jsem se odmlčel. Za tu dobu se moje váha několikrát změnila, bohužel směrem nahoru a teď zase konečně dolů. Začalo to pozvolna, o půl kila o kilo, pak se zase dolů a pak už jen nahoru. Když jsem si váhu přestal hlídat Aby to podle nadpisu nevypadalo

 • Thomas Anders – Cosmic . recenze

  Thomas Anders – Cosmic . recenze

  Recenze je možná dost silné slovo, spíše bych rád vyjádřil můj názor na toto album, které se podobá soundu Modern Talking, přesto je trochu jiné. Návrat zvuku Modern Talking? Možná nový textař, možná se Thomas rozhodl sám, že texty budou kopírovat texty Dietera Bohlena. Znát je to v každé písničce. Uslyšíte rýmy, které byly již

 • Jak jsem začal hubnout, speciál – 1 rok hubnutí

  Jak jsem začal hubnout, speciál – 1 rok hubnutí

  Dnes je to přesně jeden rok, co váha ukazovala nechutných 91,6 Kg a kolem břicha jsem naměřil neuvěřitelných 119 cm. Takové selátko jsem byl a fakt už to dál nešlo. Během toho roku se hodně změnilo, ale především se změnila moje váha. Jde to – za rok mínus 17 kilo 6.6. 2020 91,6 Kg, 119

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..