|  |  | 

Jak jsem zhubnul Seriály

Jak jsem začal hubnout, díl 8 – váha 73 kg je opět realitou

Tadá, tadá, Po cca 3 měsících jsem díky pravidelnému cvičení, zmenšení porcí a nejezení pozdě večer na váze pod 73 kilo a přes břicho na 96,5 cm. Pojďme se podívat podrobně, co za tím přesně stálo.

Pravidelné cvičení a 3x týdně rotoped

V zaměstnání máme jednou týdně trenéra s kterým cvičíme hodinu a posilujeme celé tělo. Cvičíme s vlastní váhou a jen občas používáme činky. Díky tomuto cvičení jsme se naučil pár cviků na břicho, které pak cvičím doma každý večer, když příjdu domů. Zjistil jsem, že během těch 3 měsíců jsem samovolně prodloužil čas cvičení z nějakých 8 minut na téměř 20 minut. Prkno už zvládnu držet po 3 minuty na začátku cvičení a na konci 2 minuty, což dříve byla tak polovina.

I jsem postupně prodloužil časy u sérií cviků takže toho zkrátka nyní zvládnu více a proto večerní cvičení déle trvá.

Další věcí je rotoped. Ne že by přestal skřípat, ale já se přestal vymlouvat a prostě si jen k tréninku pustím víc nahlas hudbu, takže je mi jedno že vrže. Trénink si dávám tak 2x až 3x týdně po dobu 90 minut. Zátěž střídám, někdy je trénink o trochu lehčí, zvlášť před cvičením v práci, protože i tam posilujeme nohy a to by nebylo dobré 🙂

Co se týká kola, tak nyní moc nejezdím. Když už chci vyjet, jako tento víkend, tak celý den předtím prší takže ve finále nejedu nikam.

A úplnou novinkou asi týden je to, že jsem přestal sladit čaj (kávu nepiju). Nebylo to vlastně vůbec těžké, ten čaj je i tak moc dobrý a protože jich denně vypiju nejméně 3 až 4 je to denně hodně ušetřeného cukru (do každého jsem si dával lžičku a půl cukru), který do sebe nedostanu. Pravda má to i vedlejší následky. Prvních 3 dny jsem měl hroznou žízeň neustále, pak to přešlo. Co se týká energie nemám pocit, že by mi ji nějak ubylo. Tak uvidíme jak to bude dál.

Mám absťák a někdy dost pořádný a nevydržím to a jdu si koupit něco sladkého, ale ne vždy a i to sladké zjišťuji že mi tak už nechutná. Takže myslím, že jsem na dobré cestě. Protože to sladké jsem si kupoval i předtím a ještě jsem ale sladil čaj. Takto je toho cukru přeci jen méně.

Plán do konce roku

Většinou, když si dám nějaký cíl, tak mi to nevýjde. I když je fakt, že tentokrát to vyšlo, protože jsem psal, že bych rád do konce roku vážil 73 kilo ,což se vlastně splnilo. A cíl tedy do konce roku je stejný. Udržet si tuhle váhu a pokud možno ještě ubrat přes břicho. Dál hodlám pravidelně cvičit a jezdit na trenažeru a jsem moc zvědav, co vám budu psát na konci roku, jak to vlastně celé dopadlo.

jak-jsem-zacal-hubnout-dil-8-vaha-73-kg-je-opet-realitou

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Thajsko – díl pátý – Koh Samui – resort Crystal bay Yach club

  Thajsko – díl pátý – Koh Samui – resort Crystal bay Yach club

  Opouštíme Bangkok. Nasedáme na letadlo a za hodinku a kousek letu už přistáváme na letišťátku na Koh Samui. To letiště je opravdu takové téměř rodinné, dalo by se říct, žádné obrovské haly, prakticky celé obklopené přírodou. Transfer za 200 BTH na osobu Na letišti se nachází pultík přepravní společnosti, která vám zajistí odvoz z letiště

 • Jak jsem začal hubnout, díl 7 – přestal jsem se hlídat

  Jak jsem začal hubnout, díl 7 – přestal jsem se hlídat

  Od října 2021, kdy jsme napsal šestý díl jsem se odmlčel. Za tu dobu se moje váha několikrát změnila, bohužel směrem nahoru a teď zase konečně dolů. Začalo to pozvolna, o půl kila o kilo, pak se zase dolů a pak už jen nahoru. Když jsem si váhu přestal hlídat Aby to podle nadpisu nevypadalo

 • Thajsko – díl čtvrtý – Chrámy Wat Pho, Wat Arun, ležící buddha

  Thajsko – díl čtvrtý – Chrámy Wat Pho, Wat Arun, ležící buddha

  Poslední celý den v Bangkoku jsme věnovali prohlídce chrámů. Chtěli jsme podle plánu navštívit kromě Wat Pho a Wat Arun i další chrámy a také královský palác, ale zkrátka by toho na jeden den bylo moc a myslím, že by nám to pak všechno splývalo dohromady. Královská palác mě mrzí docela, ale snad se ještě

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..