|  | 

Internet

Jak jsme se chtěli posunout dál

Je to už rok a nějaký ten fous, kdy jsme se rozhodli vydělat nějaký ten peníz pomocí internetu. To se nám více méně i daří, ale už nás to tak nenaplňuje jako dřív. Přece jenom shánění inzerentů na naše weby je činnost jednotvárná. Sic nám to nese ucházející přivýdělek, ale řekli jsme si, proč nezkusit i něco jiného. Zhruba od vánoc jsme si začali pohrávat s myšlenkou vlastního eshopu, ne nijak velkého (pro začátek), tak maximálně 1-5 produktů. No a uběhlo několik měsíců a myšlenka se pomalu stává skutečností.

Cestovní zubní kartáčky první vlaštovkou

Nápad s eshopem se líbil nám oběma. Prvotním problémem však bylo vymyslet, co vlastně budeme prodávat. Až jednou se na Webtrhu objevil inzerát na plnící zubní kartáčky za celkem zajímavou cenu. Proč to tedy nezkusit, konkurence prozatím minimální, šance alespoň na navrácení investice reálná. Nakoupili jsme tedy první várku, k dostání jsou ve dvou barvách, zelené a oranžové. Výhodou těchto kartáčků je, že nemusíte sebou nosit zubní pastu, jednoduše si doma kartáček pastou naplníte a ta vám v zásobníku vydrží až 40 čištění zubů. Z toho plyne, že je kartáček vhodný na cesty, můžete si ho nosit do práce, zkrátka ho můžete použít kdekoliv a kdykoliv.

Jelikož se jedná jen o jediný produkt ve dvou barevných provedení, zvolili jsme pro jeho prodej jednoproduktový eshop. Klasický eshop na neomezené množství produktů by neměl smysl, na tohle nám bohatě postačí námi vybraný. Během dne (pár hodin) jsme měli eshop připravený k prodeji. Zboží zasíláme na dobírku, možná je i platba předem, nebo osobní odběr v Praze. Jak jsme (ne)úspěšní si povíme někdy příště, nyní je na to ještě brzy.

S jídlem roste chuť, levné MP3 přehrávače to jistí

Aby jsme toho neměli málo, nedorozuměním jsem zabrousil na stránky Aliexpressu. Jelikož jsem se nikdy nezabýval možností nakupování zboží z Číny, byl jsem celkem překvapen množstvím nejrůznějších výrobků. Jen tak ze srandy jsem si vyhledal MP3 přehrávače a nestačil se divit. Asi půl hodiny jsem se probíral seznamem empétrojek, až jsem podlehl a objednal. Zásilku očekávám do dvou týdnů, už se na ně těším, ale popravdě mám strach z vyřizování cla a daně. Jak já nemám rád jednání s úřady a kór, když ještě ani nevím, co mě s tím čeká.

mp3-player

Levné MP3 přehrávače

Než dojde balík, musíme připravit eshop. Máme tedy o zábavu postaráno. Domény jsou již zakoupeny, celkem nás překvapilo, že byly volné. Pokud se zadaří, možná eshop rozšíříme o další položky. Prozatím zůstáváme skromní a trneme, zda se nám podaří něco prodat, nebo zda máme postaráno o vánoční dárky pro naše nejbližší.

 

 

jak-jsme-se-chteli-posunout-dal

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Mintos – půlroční zkušenost

  Mintos – půlroční zkušenost

  Jsem zatím poměrně krátkým uživatelem platformy Mintos. Účet mám založen někdy od dubna 2016 a aktuálně jsem vložil pouhých 120 EUR, což je například částka, kterou jste v minulosti zaplatili v Rakousku pokud jste vjeli na dálnici bez dálniční známky. Výnos a garance Nyní se již dostanu k důvodům,  proč se mi platforma líbí. Pominuli

 • MP3levně.cz běží na Webarealu

  MP3levně.cz běží na Webarealu

  Když jsme před dvěma lety přemýšleli, s čím budeme mít eshop, přišel kamarád Honza s tím, že bychom mohli nakupovat a prodávat MP3 přehrávače, takové ty levné, že to bude moc fajn. A ono to skutečně moc fajn je, ale aby to nějak fungovalo museli jsme vymyslet na čem eshop mp3levně.cz poběží. Honza ani já nejsme programátoři,

 • Investorem na Zonky – díl první

  Investorem na Zonky – díl první

  V minulosti jste si mohli přečíst o tom, jak mi Zonky pomohl, když jsem stavěl dům a chyběly mi peníze, které banka nechtěla uvolnit. Článek jsem napsal tak pochvalně, že  jsem od jednoho čtenáře dostal vynadáno, že je to pěkně hloupě napsaný PR článek J Pán se docela spletl, nebyl to PR, byla to chvála na

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..