|  | 

Finance

Jak nabít konto Onward Capital

V minulém článku jsme vám přestavili projekt Onward Capital (zaregistrovat se do něj můžete ZDE), dnes pro laiky popíšeme, kde a jak nakoupit Bitcoin, který pro investování v tomhle projektu budete potřebovat. O Bitcoinu naleznete na internetu nespočet článků a návodů, já popíši postup nákupu téhle kryptoměny a její následné odeslání do peněženky, resp. nabití konta v Onward Capital (OC).

Krok 1 – Nákup Bitcoinu

Pokud jste se rozhodli investovat v platformě OC, musíte vložit počáteční vklad. Ten lze bohužel uskutečnit jen pomocí Bitcoinu, ikdyž investování probíhá v USD. BTC si pak na Dolary směníte přímo ve svém účtu na OC. Já Bitcoiny nakupuji prostřednictvím Coinbase, hlavně proto, že lze platit kartou a BTC jsou do vašeho konta připsány téměř okamžitě. Na příkladu níže si ukážeme, jak nakoupit BTC za 300 Kč.

 1. po přihlášení do Coinbase klikneme na tlačítko Buy, zadáme že chceme nakoupit Bitcoin a vyplníme částku, za kterou chceme nakoupit.

2. po potvrzení se zobrazí okno s rekapitulací objednávky, ve kterém se dozvíte vše potřebné, tj. výši poplatku za transakci a hlavně kolik za své peníze dostanete Bitcoinů.

Následně proběhne samotná transakce, přijde vám na mail potvrzení nákupu a samozřejmostí je potvrzení transakce ve vašem účtu na Coinbase.

Nabití konta v OC

Bitcoin máme teda nakoupen, nyní je třeba jej odeslat na své konto v OC. Přihlásím se do svého Onward účtu a na úvodní stránce kliknu na Doplnit USD. V následném okně přepnu v rolovacím menu na Bitcoin a zvolím částku, kterou si chci doplnit. Minimum je 10 USD.

Po odkliknutí se vygeneruje jednorázová adresa peněženky, na kterou ze svého konta na Coinbase pošlu zakoupené Bitcoiny.

Přejdu tedy opět do svého účtu na Coinbase, vyberu možnost poslat bitcoin, zkopíruji adresu peněženky, kterou mi vygeneroval OC, zadám částku a odešlu. Před samotným odesláním ještě vyberu prioritu, osobně volím nízkou, opíši potvrzovací kód, který vám dojde sms a dám odeslat. Peníze se vám v kontu OC objeví zpravidla do hodiny. Někdy to může trvat i déle, ale nezoufejte. Dřív nebo později se tam objeví.

Nyní tedy už můžete vesele investovat a rozšiřovat tak své portfolio.

jak-nabit-konto-onward-capital

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Testuji Investown a porovnávám jej s Fingood

  Testuji Investown a porovnávám jej s Fingood

  O tomto projektu, který mi připomíná Fingood vím už nějakou dobu, ale trvalo mi docela dlouho, než jsem se rozhoupal se do něj namočit. Nakonec mě k tomu vedla jedna věc na kterou jsem si stěžoval už v mém ročním přehledu. Úroky z Fingood jsem si totiž nechal posílat na běžný účet a tam jsem

 • Loni koloboběžky, letos Proplať.to, aneb můj finanční rok 2022

  Loni koloboběžky, letos Proplať.to, aneb můj finanční rok 2022

  Hmm, koukám na úvodník z minulého roku, kde se zmiňuji o tom, jak to rychle uběhlo. Letos, pokud je to vůbec možné uběhl ten čas od loňského listopadu do konce letošního října ještě rychleji. A že to byl divoký rok. Opět toho bude hodně, tak si raději na to uvařte kafe. Mimochodem začíná mě děsit,

 • Proplat.to 100% portfolia ve vymáhání a to se vyplatí

  Proplat.to 100% portfolia ve vymáhání a to se vyplatí

  Po delší době zase nějaký článek že? No hurá. ale pozitivní moc nebude. Mé kompletní portfolio u Proplat.to v hodnotě téměř 40 tisíc je celé po splatnosti. What the fuck? Jak se to sakra stalo? Tento obrázek vám o stavu mého portfolia řekne více než tisíc slov. Investoval jsem přes investiční automat, který v době,

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..