|  |  | 

Knihy Kultura

Kniha Oliver a já na pultech obchodů

Vzpomínáte si, když jsme v červenci psali o připravované knize Oliver a já, která teprve sbírá podporu a finance na vydání? Při té příležitosti jsme vydali rozhovor s autorkou knihy Karlou Michalíkovou. V době, kdy jsme článek psali bylo zafinancováno okolo 10% potřebných prostředků a my drželi palce. aby kniha vyšla. Povedlo se a knihu od 4.2 2022 již můžete koupit na pultech knihkupců nebo online.

Přes 300 stránek napínavého čtení

Všichni, kdo na knihu přispěli a objednali si ji s předstihem, obdrželi své svazky ještě před oficiálním termínem vydání. A někteří už stihli knihu i přečíst. Tedy spíše bych měl napsat Stihly, protože cílové publikum jsou hlavně ženy. A první recenze jsou již na světě. Autorku Karlu Michalíkovou a knihu Oliver a já chválí autorka recenze (je dostupná na instagramu ) za nápaditý přístup, čtivý příběh a zvrat, který fakt nečekala. 300 stránek zhltla jak malinu a otevřený konec knihy nechává prostor na druhý díl.

Autorka dostala také několik knih, které ještě musí osobně podepsat, napsat věnování a předat.

I další čtenářky, které komentovaly knihu na Facebooku se shodují v tom, že je kniha neuvěřitelně čtivá a není jen o sexu, což by někoho mohlo odradit. Oceňují příběh a nečekané zvraty.

Podívejte se na streamy a čtení z knihy

Na konci července jsme vysílali první živý stream s autorkou na který se zpětně můžete podívat. Druhý živý stream Druhý živák následoval ihned týden poté, kdy kampaň na knihu byla již téměř v polovině.

Oba živé streamy vám docela dost přiblíží informace o autorce, ale také o knize. A kdyby i to bylo málo, můžete se podívat na čtení z z knihy Oliver a já ještě před jejim vydáním.

Nový blog autorky

Jako by to nestačilo, že má autorka už v šuplíku druhý díl Olivera a že píše další knihu, která už s Oliverem nesouvisí, ale začala psát i svůj osobní blog. Ten najdete na blogu autorky Karly Michalíkové.

Poslední co zbývá dodat je, kde všude můžete knihu koupit? Prakticky kdekoliv. Ať už v Knihy Dobrovský, Megaknihy, Kosmas nebo třeba Luxor. Knihu můžete koupit v klasické tištěné podobě nebo jako e-knihu.

Brzy přineseme s autorkou knihy Oliver a já Karlou Michalíkovou další rozhovor o knize, o tom jak se prodává a kdy připravuje vydat druhý díl a mnoho dalších otázek. Nicméně nyní je potřeba nechat trochu prostoru čtenářům, aby si stihli všichni v klidu přečíst a vstřebat.

Datlujeme.cz přeje knize Oliver a já, aby se skvěle prodávala a její autorce Káji Michalíkové především to, aby se dostala do podvědomí českých čtenářek a získala si u nich oblibu.

kniha-oliver-a-ja-na-pultech-obchodu

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Ve při – to mě dostalo

  Ve při – to mě dostalo

  Nejsem příznivcem dramat. Připadají mi nudná. Ve při jsou jiní, je to taková tragikomedie nebo možná jen akční drama a něco, co mě dostalo fakt na kolena po dlouhé době. Tohle jsem si dal na dva večery, pak jsem seděl odbouraný a nebyl schopen ničeho. O čem to je Znáte mě, nechci prozrazovat příběh, takže

 • The Last of us – zombí post apo

  The Last of us – zombí post apo

  Internetem i seriálovou scénou nyní cloumá nový seriál vysílaný na HBO max na motivy hry se stejnojmenným názvem The Last of us. Já jsem hru hrál a hodně se mi líbila, dvojku jsem už však nehrál neboť jsem už neměl konzoli a nyní jsem byl tedy docela zvědavý na seriál. Ač normálně mám jen Netflix,

 • Wednesday je po dlouhé době skvělý seriál

  Wednesday je po dlouhé době skvělý seriál

  Poslední dobou mě produkce Netlixu moc nenadchla a na to, abych si platil Amazon, Walt Disney a HBO nemám, takže jsem zvláště závislý na tom, co na Netlixu vydají. Seriál Wednesday jsme měli s manželkou za tři dny shlédnutý, po dlouhé době fakt super seroš. Ne aby ses pousmála Opět to bude bez spojlerů, ale

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..