|  |  | 

Finance Recenze

Lite Trading – recenze služby, kde můžete vydělat ale i ztratit – aktualizováno

Aktualizace 7.5. 2021

Včera jsme dostali na náš dotaz, když nám příjdou peníze informaci o tom, že po ukončení promo akce proběhl update systému a a by bylo možné je nutné poslat další depozit min 50% (nepochopil jsem z jaké konkrétní sumy) . Následně po 5 dnech bude prý možné vybrat vše nebo pokračovat dál s investováním.

Asi je jasné, že tohle by byla chyba. Podle mě bychom žádné další peníze už nezískali a jen tratili další peníze. Z tohoto pohledu pro nás služba Lite Trading skončila v minusu 120 USD. I tak někdy investice končí. To je bohužel riziko investic. I když jsme nyní dali vybrat 487 USD, které na účtu byly je nám jasné, že už nikdy nepříjdou, protože nesplníme podmínku vkladu a hádejte se s nimi.

Tedy tak, jak jsem psal na začátku – investujte pouze to, co si můžete dovolit ztratit a nebude vás to bolet. My jsme tak udělali a i když nás mrzí, že projekt nefunguje, tak se nic moc neděje. Pořád budeme mít na hypotéku i na všechno ostatní a náš rodimný rozpočet tím nijak neutrpěl. Ale jen proto, že jsem investovali skutečně jen to, co jsme si mohli dovolit.

Samozřejmě nikomu nedoporučuji do projektu inventovat, naopak vás od toho odrazuji, protože se obávám, že peníze v tomto projektu spíše proděláte než vyděláte.

Tímto končím aktualizace o tomto projektu

Aktualizace 3.5. 2021

Obávám se, že firma nemá peníze na vyplácení. Soudíme podle toho, že promo akce – tedy doba po kterou se peníze nevyplácejí byla prodloužena do 1.5. 2021, což už bylo v sobotu, ale dnes informace k promo akci stále svítí.

Již včera jsme se dotazovali na naše peníze, bohužel jsme doposud neobdrželi žádnou reakci, což je smutné. Momentálně máme sice „Vyděláno“ 414 USD a znova jsme celou částku otočili (vybrat stejně po dobu promoakce nešla), obáváme se však, že jsme skončil 120 USD v mínusu a tenhle projekt zřejmě nebude mít šťastný konec. Více informací hned, jakmile bude nějaká změna o které bychom mohli informovat. Momentálně je bohužel stav stejný. Proto takovým projektům příliš nedůvěřujeme, vkládáme peníze jen které si můžeme dovolit ztratit, avšak samozřejmě i takové peníze jsou stále peníze o které příjdete. To je zkrátka o té investici, že buď to výjde nebo ne. Zatím tedy nic moc.

Aktualizace 12.4. 2021

Myslím, že se nad projektem stahují mračna. Na peníze z třetího výběru již čekáme 6 dní. Po 24 hod jsme opět psali na podporu, co bude s penězi, načež odpověděli, že v době promo akce nevyplácení. Promo akce měla končit v sobotu leč byla pro velký úspěch prodloužena. Zatím tedy čekáme na vyplacení 40 USD 6 dnů. Dnes doběhl další balíček, takže jsme se rozhodli peníze ještě jednou otočit a pak již vybrat kompletně vše. Jestli to dopadne dobře vás budeme informovat v další aktualizaci.

Aktualizace 2.4. 2021

Jak to dopadlo s našim druhým výběrem 40 USD? Po kliknutí na výběr peněz byla opět platba ve stavu Pending a po 24 hodinách jsme znova psali na podporu. Sice se nikdo hned neozval, ale asi po 30 minutách najednou byla platba schválena a odeslána na peněženku, kde v pořádku do 10 minut přistála. Takže bohužel ani na druhý pokus jsme platbu do 24 hodin nedostali vyplacenou, adresa byla tentokrát již správně. Nicméně krátce po napsání na podporu došlo k ručnímu vyplacení, což bereme jako hlavní.

Dáme tomu ještě jeden pokus, našich 200 USD jsme investovali znova a uvidíme, zda se tentokrát podaří výplata bez nutnosti psát na podporu.

———–konec aktualizace————

Nedávno jsme vyzkoušeli portál Onward Capital a musím říct, že peníze tam skutečně přistanou každý den kdy mají a zatím to tak nějak funguje dobře.

Na internetu jsme našli i jinou možnost jak investovat peníze a rychle vydělat, nebo i prodělat a rozhodli jsme se ji za váš vyzkoušet. Ještě předtím však musíte vědět, že toto není žádná nabídka na investici ani investiční rada. Nejsme finanční poradci, takže ani takové rady nemůžeme dávat. Je to pouze recenze a popsání skutečného fungování, jak fungoval projekt nám v době psaní recenze. Že bude fungovat stejně tak za 2 dny poté nebo za měsíc, nebo že tak bude fungovat i vám nemůžeme garantovat a upřímně ruku do ohně bychom za to určitě nedali. A nyní tedy pojďme na to.

Lite trading – jak to funguje

Projekt není založen na doporučování, jelikož z provizního linku máte 10% z toho že někdo dobije peníze, ale pouze jednou, tedy nejde o letadlo ani pyramidu ani podobné projekty. Pokud by tomu tak bylo tak bychom o tomhle projektu vůbec nepsali , protože bychom do něj neinvestovali.

Jak to tedy funguje? Provedete registraci, po založení účtu pošlete min 200 USD v Bitcoinu a pak zakoupíte plán dle částky kterou chcete investovat. Plán je většinou na 5 dnů. Úročení od 4% do 4,8% denně. Každý den dostáváte po 24 hodinách vyplacen úrok což v našem testovacím příkladu na částku 200 USD bylo 8 USD denně a po 5 dnech to bylo 40 USD, které jsme převedli do BTC peněženky. Den šestý je vám následně vrácen i vklad, který můžete vybrat nebo investovat znova.

Výběr plánů – je jich několik, ale my investovali s ohledem na minimální sklad do toho základního

A to je vše. Nic víc na to není, je to tak jednoduché že to snad nemůže ani fungovat ne? No to jsme si také říkali takže jsme provedli test s 200 USD.

Jak to probíhalo?

Připsání částky 200 USD při odeslání z naši Coinomi peněženky trvalo cca 30 minut, což je v pohodě.

Takto vypadá detail zainvestovaného plánu po jeho zakoupení
Takto vypadá plán pátý den, kdy jsou vidět pravidelné denní výplaty

V druhém kroku jsme provedli zakoupení plánu. Bylo to v pátek 19.3. 2021. Po 24 hodinách dorazilo prvních 8 USD. Takto se to opakovalo až do středy 24.3. 2021, kdy jsme měli na účtu 40 USD. Investovaná částka se ale nepřipíše ten stejný den jako poslední výplata úroku, nýbrž až po 24 hodinách, jelikož se plán ještě 24 hodin po poslední výplatě ukončuje.

Ve středu 24.3. večer jsme dali příkaz na výběr 40 USD. Výběr zadáváte v dolarech ale přijde vám v Bitcoinech. Při výběru zadáváte adresu BTC peněženky. Výběr jsme dávali někdy v čase 21:15

Provedli jsme výběr úroků za 5 dnů, na našem kontě je nula, ve vybrané částce je 40 USD – ale to neznamená, že už nám částka přišla
Detail výběru, kde je vidět, že platba ještě nebyla uvolněna do BlockChainu a je stále ve stavu Pending. Důležité zde je mít BTC adresu peněženky začínající číslem 1 nebo 3, nesmí začínat písmeny, v takovém případě by platba nedorazila.

Když peníze více jak 24 hodin od odeslání nepřišly začali jsem komunikovat s podporou, což je docela na dlouho, protože v Austrálii je o 10 hodin posunutý čas takže po nějakou dobu nebyla podpora k dispozici a když už nám opověděli tak se ptali, kdy jsme přesně o výplatu žádal. Poslali jsem jim print screen a od té doby opět bez reakce. Po ověření emailu nám napsali, že máme neplatnou adresu peněženky.

Nesmí začínat bc...ale musí začínat číslem 1 nebo 3, což jsme splnili, ale je možné, že jsme na konci za posledním znakem nechali omylem jednu mezeru prázdnou (takto nám to přišlo emailem přímo z peněženky – chápu není to omluva), což by samozřejmě bylo pochopitelné, proč nám platbu neposlali. Zadali jsme tedy platbu novou a požádal je o kontrolu. Ta proběhla a platba byla do 15 minut schválená a odeslána na peněženku. Za dalších 5 minut jsme ji viděli jako očekávanou platbu. Takže chyba na naši straně nejpíš. Přesto podporu moc pochválit nemůžeme, nedostali jsme od ní nikdy více jak 3 až 5 slov a pak opět hodiny čekání. No je vidět že i zde se na kvalitu moc nehraje, škoda.

Vklad se vrátil na minutu přesně

Vklad, 200 USD se vrátil přesně v okamžiku, kdy se plán přepnul na – Kompletní a tím došlo k jeho úplnému dokončení. Tuto operaci můžete vidět na výpisu níže, kde jsou vidět všechny operace od vložení vkladu 200 USD, investice do plánu, denní výplaty až po výběr 40 USD, vracení vkladu a protože tomu stále nemůžeme uvěřit rozhodli jsme se vyzkoušet naše štěstí ještě jednou.

Přehled našich aktivit v projektu – zde vidíte kompletní pohyby až po naši opakovanou investici 200 USD do plánu.

Výdělek nebo zahard?

Říkáte si, jak toto asi může být bezpečné? Právě že to bezpečné vůbec být nemusí. Výdělek je přímo úměrný riziku, které je obrovské. Představte si, že si pošlete do služby všechny vaše úspory, řekneme 15 000 USD, vyberete plán a druhý den se těšíte na úroky a ejlhe – stránky již neexistují. Nikoho se nedovoláte, nikdo vám nepomůže a gratuluji, právě jste vyhodili 15 tisíc dolarů z okna. Projekt prý běží již od roku 2016 a lidé, kteří jsou v tomto projektu mají jen samé pozitivní zkušenosti, ale tito lidé vám peníze opravdu nevrátí, takže bych to s důvěrou nepřeháněl.

Tyto projekty vám mohou hezké peníze vydělat, ale také o ně lusknutím prstu můžete přijít. Proto opět důrazně musíme napsat, abyste neinvestovali peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Pokud investice nevyjde je třeba počítat s touto ztrátou. Proto, pokud to chcete vyzkoušet tak začněte nejnižší možnou částkou 200 USD. Vyberte si 40 USD a následně je znova investujte až do doby, kdy budete mít svou investici 200 USD již vybranou. Poté již můžete investovat dle libosti, neboť váš vklad máte v bezpečí doma a když přijdete o nějakou částku z „cizích“ peněz nebude vás to bolet, možná jen mrzet. Nikdy si na investice nepůjčujte peníze a vždy počítejte s možným rizikem ztráty peněz.

Pokud vás tyto řádky neodradili, máte dost volného hotovosti a rádi riskujete a pokoušíte své štěstí můžete se registrovat přes náš link. Tím podpoříte naši tvorbu na datlujeme.cz, aniž by vás to stálo nějaké peníze.

Držíme vám palce stejně jako si je držíme sami, aby i další týden probíhal jako první a my vydělali opět z našeho vkladu 40 USD. Také musíme připomenou abyste nezapomněli na zdanění, protože zisk se danit musí.

lite-trading-recenze-sluzby-kde-muzete-vydelat-ale-i-ztratit

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Testuji Investown a porovnávám jej s Fingood

  Testuji Investown a porovnávám jej s Fingood

  O tomto projektu, který mi připomíná Fingood vím už nějakou dobu, ale trvalo mi docela dlouho, než jsem se rozhoupal se do něj namočit. Nakonec mě k tomu vedla jedna věc na kterou jsem si stěžoval už v mém ročním přehledu. Úroky z Fingood jsem si totiž nechal posílat na běžný účet a tam jsem

 • Loni koloboběžky, letos Proplať.to, aneb můj finanční rok 2022

  Loni koloboběžky, letos Proplať.to, aneb můj finanční rok 2022

  Hmm, koukám na úvodník z minulého roku, kde se zmiňuji o tom, jak to rychle uběhlo. Letos, pokud je to vůbec možné uběhl ten čas od loňského listopadu do konce letošního října ještě rychleji. A že to byl divoký rok. Opět toho bude hodně, tak si raději na to uvařte kafe. Mimochodem začíná mě děsit,

 • Ragnarök – Konec světa – příjemné překvapení

  Ragnarök – Konec světa – příjemné překvapení

  Včera jsem dokoukal druhou řadu seriálu Ragnarök – Konec světa a rád bych se podělil o své dojmy. Nejsem sice úplně fanoušek severské mytologie a moc se v jejich bozích nevyznám, ale to není pro sledování podmínkou. Krásné prostředí a severské ksichty Je příjemnou změnou pustit si něco jiného než seriál z produkce USA a

2 Comments

 1. Petr Blanarovič

  Dobrý den, mohl bych se zeptat, jestli bude nějaká aktualizace k projektu Lite Trading? Přišly vám už peníze?

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..