|  | 

Společnost

Potřebujete kvalitní pracovní oděv? TOMIS CZ, s.r.o., to je správná volba!

Mnoho lidí má zaměstnání, kde je třeba používat ochranný pracovní oděv. V případě vybírání pracovního oděvu je třeba dbát na kvalitu, protože tento oděv není jen kus látky, ale chrání Vás před možnými riziky, které při mnohých pracích vznikají.

Dbejte na účel pracovního oděvu

Dobře si při výběru pracovního obleku rozmyslete, jaký si vlastně vyberete. Při koupi nějakého levného pracovního obleku je možné, že se stane to, že tento oblek nesplní svou hlavní funkci a to je ochrana Vašeho zdraví. Je tedy velmi důležité vybrat si kvalitní pracovní oblek, který je vhodné si pořídit od společnosti, která má výborné zkušenosti právě s ochrannými pracovními obleky. Velmi zkušená a ověřená společnost je TOMIS CZ, ve které naleznete široký výběr vysoce kvalitních pracovních oděvů, které jsou za dostupné ceny a v první řadě plní svou hlavní funkci a to je ochrana Vašeho zdraví.

Sortiment pracovních obleků

Společnost TOMIS CZ, s.r.o. má v nabídce ochranných pracovních oděvů široký sortiment. Jsou zde oděvy se zvýšenou viditelností (reflexní vesty) anebo obleky, které Vás ochrání před zásahem kyseliny či působením vysokých teplot. Další jsou také oděvy, které Vás ochrání před řeznou ranou a zásahem žhavých tělísek, které vznikají například při svařování. TomisCZ nabízí také montérky, zimní bundy, pláště, trička, košile a mnoho dalšího.

prod

Design pracovního oděvu dělá image firmy

Pro všechny firmy je velmi důležitá výborná reklama a tu dělají i pracovní oděvy, jako jsou třeba pracovní montérky, košile či pokrývky hlavy. Společnost Tomis CZ, s.r.o. Vám vyjde vstříc ve všech směrech a to je třeba pracovní oděv přímo dle Vašich požadavků. Můžete si tedy třeba své vlastní logo nechat umístit na pracovní oděvy a dále si můžete vybrat střih, materiál nebo barevné provedení pracovních oděvů.

potrebujete-kvalitni-pracovni-odev-tomis-cz-s-r-o-to-je-spravna-volba

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Jak jsem začal hubnout, díl 7 – přestal jsem se hlídat

  Jak jsem začal hubnout, díl 7 – přestal jsem se hlídat

  Od října 2021, kdy jsme napsal šestý díl jsem se odmlčel. Za tu dobu se moje váha několikrát změnila, bohužel směrem nahoru a teď zase konečně dolů. Začalo to pozvolna, o půl kila o kilo, pak se zase dolů a pak už jen nahoru. Když jsem si váhu přestal hlídat Aby to podle nadpisu nevypadalo

 • Thomas Anders – Cosmic . recenze

  Thomas Anders – Cosmic . recenze

  Recenze je možná dost silné slovo, spíše bych rád vyjádřil můj názor na toto album, které se podobá soundu Modern Talking, přesto je trochu jiné. Návrat zvuku Modern Talking? Možná nový textař, možná se Thomas rozhodl sám, že texty budou kopírovat texty Dietera Bohlena. Znát je to v každé písničce. Uslyšíte rýmy, které byly již

 • Jak jsem začal hubnout, speciál – 1 rok hubnutí

  Jak jsem začal hubnout, speciál – 1 rok hubnutí

  Dnes je to přesně jeden rok, co váha ukazovala nechutných 91,6 Kg a kolem břicha jsem naměřil neuvěřitelných 119 cm. Takové selátko jsem byl a fakt už to dál nešlo. Během toho roku se hodně změnilo, ale především se změnila moje váha. Jde to – za rok mínus 17 kilo 6.6. 2020 91,6 Kg, 119

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..