|  | 

Společnost

Program zahajovacího ceremoniálu v Soči 2014

Jako jedněm z prvních se nám podařilo získat přísně utajovaný scénář úvodního zahajovacího ceremoniálu 22. zimních olympijských her v Soči, které právě dnes v Rusku začínají. Nutno podotknout, že až se to Vladimir Vladimirovič dozví, hrozí reálně minimálně odsun celých her na pozdější termín a to z důvodu vypracování nového scénáře. Počítáme s termínem 9.2.2014, ale nejsme si jisti, zda to nebude i dřív. Způsob, jakým jsme scénář získali, zde z bezpečnostních důvodů uvádět nebudeme, což zajisté pochopíte. Pojďme se tedy rovnou podívat, co nás od 17:00 hodin SEČ čeká na olympijském stadionu Fisht v Soči.

Program zahajovacího ceremoniálu Soči 2014

17:00 – rozsvícení světel v celém areálu a čekání na jejich rozžhavení na maximální výkon. Jako zdroj energie slouží tuny zeminy dovezené z Černobylu.

17:14 – příchod Vladimira Vladimiroviče Putina na čestnou tribunu postavenou uprostřed plochy stadionu. Tribuna je otočná

17:31 – vystoupení prvních účinkujících

18:00 – přípitek V.V. Putina s M.M. Zemanem. Přísun alkoholu je řešen pomocí stávajícího ropovodu Družba, který je dočasně přepnut na zpětný chod. V Záluží u Mostu do něj pracovníci naběračkami vlévají Becherovku.

18:15 – vystavení sarkofágu s tělem V.I. Lenina za hromadného zpěvu Internacionály

18:30 – příjezd severokorejské delegace v čele s Kim Čong-unem

18:40 – neformální setkání B. Obamy s Kim Čong-unem

19:00 – společná vojenská přehlídka vojsk Ruska A Korejské lidově-demokratické republiky

20:00 – nástup sportovců na plochu, místo vlajkonošů je použit tank T-35 s vlajkou přivázanou k hlavni

21:00 – zahajovací řeč předsedy Mezinárodního olympijského výboru Thomase Bacha, kterou sepsal sám V.V. Putin

21:15 – vypálení 31 salv z tanků T-35 (ve scénáři je ručně připsaná poznámka „nezapomenout otevřít střechu“ s pěti vykřičníky)

21:30 – příchod olympijské pochodně na stadion

21:45 – olympijský oheň na stadionu Fisht zažehne sám Vladimir Vladimirovič, zatímco M.M. Zeman prohlásí olympijské hry za zahájené.

22:00 – chlastačka a žranice všech vrcholových představitelů přímo na ploše a ochozech olympijského stadionu s vyloučením veřejnosti.

8.2.2014 8:00 – úklid ožralých

Právě dorazila aktuální zpráva, že v Záluží u Mostu posílili pracovní směnu. Společnost Tescoma dodala pracovníkům v Záluží větší naběračky.

Tank T-35 vystavený v tankovém muzeu v Kubince

Tank T-35 vystavený v tankovém muzeu v Kubince

 

program-zahajovaciho-ceremonialu-v-soci-2014

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Jak jsem začal hubnout, díl 7 – přestal jsem se hlídat

  Jak jsem začal hubnout, díl 7 – přestal jsem se hlídat

  Od října 2021, kdy jsme napsal šestý díl jsem se odmlčel. Za tu dobu se moje váha několikrát změnila, bohužel směrem nahoru a teď zase konečně dolů. Začalo to pozvolna, o půl kila o kilo, pak se zase dolů a pak už jen nahoru. Když jsem si váhu přestal hlídat Aby to podle nadpisu nevypadalo

 • Thomas Anders – Cosmic . recenze

  Thomas Anders – Cosmic . recenze

  Recenze je možná dost silné slovo, spíše bych rád vyjádřil můj názor na toto album, které se podobá soundu Modern Talking, přesto je trochu jiné. Návrat zvuku Modern Talking? Možná nový textař, možná se Thomas rozhodl sám, že texty budou kopírovat texty Dietera Bohlena. Znát je to v každé písničce. Uslyšíte rýmy, které byly již

 • Jak jsem začal hubnout, speciál – 1 rok hubnutí

  Jak jsem začal hubnout, speciál – 1 rok hubnutí

  Dnes je to přesně jeden rok, co váha ukazovala nechutných 91,6 Kg a kolem břicha jsem naměřil neuvěřitelných 119 cm. Takové selátko jsem byl a fakt už to dál nešlo. Během toho roku se hodně změnilo, ale především se změnila moje váha. Jde to – za rok mínus 17 kilo 6.6. 2020 91,6 Kg, 119

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..