|  | 

Finance

Projekt Onward Capital už nevydělává -aktualizováno

Ten, kdo čte pravidelně našeho Datla ví, že pravidelně inventuji a to pouze do projektů o kterých si myslím, že to má smysl. Třeba Zonky, Mintos a Twino jsou příkladem. Dále podílové fondy nebo stavební spoření.

Aktualizace 25.5. 2021

Tak konečně si to můžeme přiznat – konec, poslední zhasnul a vypl i stránky Onwardu – možná jen zapomněli prodloužit doménu 🙂 To se mi to vtipkuje, když jsem skončil na nule že? Nicméně je to prostě tak. Samozřejmě že lidé, kteří tam mají peníze ještě čekají co se bude dít, možná by chtěli vidět nápis GAME OVER nebo čekají na vzkříšení. Mě to to samozřejmě také mrzí. Měl jsem tam 303 USD, které čekaly na rozjezd ALL trade balíčku a těšil jsem se na výdělek.

Toto je tedy poslední aktualizaci, protože již se zde podle mě nic dít nebude – mnoho investorů přišlo o peníze a nechalo se zlákat vysokými zisky. Já se také nechal zlákat, ale peníze jsem pravidelně vybíral takže jsem se dostal na nulu a ti co reinstalovali aby svůj zisk navýšili…no ti mají prostě smůlu. Jak jsem psal už na začátku tohoto článku – resp na konci až ten projekt krachne nikam se nedovoláte, nikdo vám žádné záruky nedá a především vám nikdo peníze nevrátí. Závěrem tak opět budu opakovat to, že investovat vždy budu jen tolik, kolik vím, že neohrozí chod rodiny, ani rodinné úspory a jen tolik, kolik mě nebude bolet v případě ztráty. Na Lite tradingu jsem přišel o 1320 USD, mrzí mě to, těšil jsem se na zisky ale nic se neděje, zavíráme krám, ale život jde dál a 120 USD si holt někdo užije za mě. To je riziko investic a v tomto případě jsem investoval a naletěl.

Aktualizace 3.5. 2021

Jak jsem informoval v poslední aktualizaci, opravdu nám byly všechny peníze přesunuty do All trade a čekáme, až se do tohoto balíčku naplní částka 5 mil USD (celosvětově) aby se balíček opět spustil an ám šli nějaké peníze

S penězi nyní nelze nic dělat, nelze je z balíčku vybrat, přesunout, investovat jinam, jen čekat. Částka se pomalu snižuje na 3 mil a 700 tisíc, což je pořád více jak půlka a obávám ses, že i zde jsou peníze nenávratně pryč. Investoři, kteří vložili do projektu další peníze je mohli investovat již libovolně a dostávají peníze úročené jako dříve a pravidelné výplaty nicméně já jsem již k této společnosti zcela ztratil důvěru a rozhodně nebudu již investovat ani korunu a to přesto, že jsem o žádné peníze nepřišel.

Projekt trval tak dlouho, že mi stihl pokrýt celou mou investici 260 USD a skončil jsem na nule. Což je skvělé, je mnoho lidí, kteří v projektu mají peníze a musejí nyní čekat. Nemyslím si, že se kdy peněz ještě dočkám a pokud se někdy balíček spustí a opravdu se vše rozjede zase znova tak už peníze jen vyberu, s další investicí nepočítám.

Aktualizace 12.4. 2021

V pátek 9.4. začali někteří investoři hlásit problém s výběrem. Nám ještě šlo vybrat v pořádku. Já jsem si svůj vklad již vybral, ale jsem nyní v podstatě na nule. Nyní se nám stoply všechny plány do kterých jsme měli investováno, peníze se nám vrátili na hlavní účet a zřejmě je budeme nuceni investovat do pouze jediného plánu All Trade, který se ale spustí až když se vybere dostatečné množství peněz, které je na plán určeno.

Obávám se, že ač od ledna 2021 běželo vše hladce nyní se projektu již moc věřít nedá. Zda vybereme ještě nějaké peníze nevíme, uvidíme, jakmile budeme vědět více budeme náš článek opět aktualizovat. Nyní bych investici určitě ale nedoporučoval.

Aktualizace 2.4. 2021

Z 260 USD mám zpět 221 USD a s výběrem jsem maximálně spokojen. dnes jsem vám natočil video s výběrem a následně i video z peněženky, bohužel však moje peněženka blokuje focení a natáčení videa, takže sice hlas byl nahrát ale video bylo černé, takže by to video nedávalo význam. Video tedy natočím až budu mít Trezor, pak to bude dávat smysl.

Nicméně jsem maximálně spokojen s fungováním Onward Capital a s výběry, protože ty jsou opravdu okamžité. Trvá to většinou do 15 minut, kdy kliknu na výběr až po do bu kdy mám BTC připsány v peněžence. Datel Honza měl dokonce výběr snad do 2 minut, byl tak překvapený, že mi to musel napsat.

Onward Capital sice nevynáší tolik co Lite Trade o kterém jsme psali ZDE, ale na druhou stranu si nemusíme psát na podporu o zaslání našich peněz.

Nakonec print screen, kde je vše hezky vysvětleno.

Do balíčku Ultime investováno 223 USD a momentálně jsem již vybral 221 USD a ještě zbývá 43 dnů kdy budu denně dostávat výplatu 5,97 USD, kterou ale už nechci vybírat ale bud ji reinvestovat.
Zde je vidět kolik jsem do projektu Onward Capital vložil, kolik jsem již vybral a jsou zde vidět i výběry – poslední dnes dopoledne

Aktualizace 13.3. 2021

Včera jsem si již vybral 50% svého vkladu. Z 260 USD mám zpět již 130 USD. Výplaty chodí včas každý den a jednou za týden je vybírám. Zatím tedy jsem mile překvapen. Pokud vše doběhne jak má tak ze svých 41 USD z prvního plánu dostanu 80 USD. V druhém plánu s denním výběrem jsem již investoval 220 USD a celkový zisk by měl být okolo 450 USD. Za předpokladu že projekt doběhne, tak si vyberu vklad a následně půlku vydělaných peněz reinvestuji zpět.

Fakt je ten, že se zatím denní výplata neopozdila ani o 10 minut. Pokud si vybírám peníze v BTC nečekal jsem nikdy déle než 45 minut, dokonce včera jsem měl peníze asi za 15 minut ve své BTC peněžence.

Níže ještě několik printscreenů, které jsem i trochu popsal, aby to bylo srozumitelné.

Zde přehled mých plánů do kterých jsem investoval. Plán více vlevo vyplácí denně, můžete vybírat každý den, já vybírám jednou týdne. Plán vpravo je možné vybrat až po 80 dnech
Zde jsou vidět denní výplaty. 5,97 se mi připisuje do peněženky. 1,23 USD se mi kumuluje a částka bude vyplacena po 80 dnech
Zde můžete vidět mé pravidelné výběry na BTC peněženku.

Všechny, kdo by o tento projekt měli zájem musím varovat stejně jako upozorňuji níže v článku, že jde o čistý hazard a investice se nemusí vůbec vrátit. Je to hra, která nemusí skončit dobře. Já jsem si toho vědom a proto jsem investoval jen takovou částku, kterou si mohu dovolit a která mi v případě ztráty nebude chybět. Pokud to i tak chcete vyzkoušet, můžete se zaregistrovat.

——————————————–Konec aktualizace——————————————-

Na trhu existuje ale i celá řada jiných projektů ke kterým jsem doposud neměl důvěru. Většinou šlo o projekty založené na způsobu pyramidy. Investuj, sežeň lidi a ty ti dají prachy a když seženou další lidí tak z nich máš taky prachy a pak z těch dalších atd. To se mi fakt nelíbí, nehledě na rizikovost takové invenstice. Narazil jsem ale na projekt, který se sice úplně stejně rizikový, ale kde můžete riziko minimalizovat denními výběry vkladu a kde není nutné hledat další lidi pod sebe.

Je to podle mě také jasná pyramida, nebo letadlo, jak někdo rád používá, ale bez těchto otravných věcí. Já jsem před nedávnem vybral část z peněz na Twino z kterých končím a do toho projektu jsem investoval a chci vám popsat nějaké zkušenosti s tímto projektem.

Jak jsem se k tomu dostal?

Co je zajímavé říct, na začátek, projekt mi nikdo nedoporučil. nikdo mi o něm neřekl ani mě nikdo do něj netlačil. Našel jsem jej na internetu. Společnost Onward Capital

Našel jsem si videa z vkladů, výběrů a vůbec jsem pochopil, jak to vlastně funguje. Společnost se údajně zabývá nějakou zelenou energií a podobně, ale v podstatě je to asi úplně jedno, protože to podle mě nemá moc vliv. Co je důležitější je to, že ten projekt má být podle dostupných informací poměrně nový tzn že se tam stále vkládají peníze, což je dobré k tomu, že vás mají z čeho vyplácet.

Jak to funguje

Provedete registraci, vložíte si peníze na svůj účet a to buď v BTC nebo ETH nebo USD a investujete do projektu, který si vyberete. Investice jsou většinou na 80 dní a investovat lze od 25 USD. Po vložení peněz za 24 hodin pak proběhne zhodnocení. Denní výdělek je v průměru okolo 2,6% V mém případě jsem investoval 220 USD takže se mi denně připíše cca 5,7 USD. tuto částku hned mohu vybrat, poslat si ji třeba do své BTC peněženky, nebo přes Perfect Money převést na svůj účet. Výdělky jsou od pondělí do pátku.

Zadáte částku, kterou chcete investovat a vypočítá se vám kolik si na konci vyděláte. Nebo také ne, pokud by projekt zkrachoval tak vám nikdo nic nedá.

U některých programů však nelze po celou dobu svůj vklad vybrat ani úroky. Je to u nejlevnějšího programu za 25 USD. Já jsem tam na zkoušku investoval 40 USD, každý den se mi nějaká částka připíše, ale co bude za 60 dní fakt nevím. Proto mi přijde lepší investovat více a vybírat zisky denně až do výše svého vkladu.

Praxe

Zjistil jsem si k projektu Onward Capital maximum informací co jsem mohl, ale kromě toho, to píšou propagátoři jsem nic moc nenašel. Přesto se mi zde líbila jedna věc díky které jsem se vlastně rozhodl investovat. Není totiž potřeba doporučovat nikoho dalšího, ten zisk máte i tak. Ano doporučovací program tam je, ale není nutné jej využít a peníze budete mít pořád denně „jisté“.

Ať už mám jakékoliv informace, nikdy, opravdu nikdy bych si nedovolil investovat finance, které bych mohl potřebovat pro chod domácnosti nebo nedejbože si vzít půjčku. Nikdy nevíte, kdy ten projekt ze dne na den skončí, stránky budou nedostupné, nikam se nedovoláte, nikdo vám nic nevrátí. Prostě riziko je opravdu vysoké. Přesto jsem se na základě dobrých referencí a videí, kde jsem viděl,. že výběry fakt fungují jsem se rozhodl založit účet a investovat.

Zde přehled programů do kterých jsem investoval. Jsou zde vidět investované částky a také kolik se mi zatím vrátilo nebo jak dlouho ještě program poběží.

Založení účtu je v pohodě a neliší se od jiných registrací čehokoliv. Jen pozor, obdržíte klíč – kód, který potřebujete pro finanční transakce a ten po vás bude vyžadován je tedy dobré si jej vytisknout a schovat někam.

Výplatu dostávám denně ale jen u programu Ultimate si ji mohu denně vybrat a poslat na svou BTC peněženku. U programu Liberty je nutné počkat 80 dní

Peníze jsem si nejprve na internetu převedl na BTC a poslal je na Onward Capital, kde jsem si je pomocí jejich směnárny (poplatek 2%) převedl na USD a investoval jsem. 223 USD do dražšího programu s denním výběrem a 41 USD do programu s výběrem po 80 dnech a čekal jsem.

Zatím vše běží

Za 24 hodin mi byla vyplacena částka z 220 USD, okolo 5,9 USD. Po třech dnech, kdy se to opakovalo jsem peníze převedl zpět na BTC (opět poplatek 2%) a zadal jsem výběr na BTC peněženku. Pokud si ověříte své telefonní číslo jsou výběry bez poplatku. Mě překvapilo, že platba proběhla do cca 45 minut na mou BTC peněženku. Bylo to tím, že poplatek za transakci byl 145 satů, což je dost, na druhou stranu peníze jsem měl rychle zpět. Samozřejmě jen tu část tzn z nějakých investovaných 5300 Kč mám zpět momentálně okolo 300 Kč, ale nic nenasvědčuje tomu, že by měl projekt nějak brzy skončit.

Výběr v BTC proběhl zcela v pořádku do cca 45 minut jsem měl peníze na účtu

Samozřejmě že zítra se už nemusím přihlásit a můžu nadávat akorát sám sobě, že jsem poprvé v životě šel do něčeho takového, na druhou stranu mi ty peníze nebudou teď chybět, takže i když o ně přijdu můj měsíční rozpočet to nepozná, proto jsem si mohl dovolit investovat takovou částku.

A ještě jednou shrnu, proč jsem se rozhodl investovat právě do tohoto projektu. Líbí se mi narozdíl od jiných přehlednost stránek a jednoduchost. Nemáte žádné XP, které měníte za peníze ani žádné body, které musíte sbírat sháněním lidí a podobně. Nic takového. Jen investujete a vybíráte zisk, snadné a přehledné. Tím je pro mě tento projekt nejvíce zajímavý.

Zaujalo vás to?

Nebudu vás nabádat na to, abyste hned šli a zaregistrovali se. Určitě ne. Ani vám neříkám, že jde o skvělý projekt, který zde musí být roky. Ne nic takového. V tomto článku shrnuji své zkušenosti, které mám po 15 dnech, kdy v projektu jsem. Pokud vás to zaujalo můžete se zaregistrovat zde. Ujistěte se, že peníze které pošlete vám nebudou chybět a že si takovou investici můžete dovolit aby vás neohrozil i případný neúspěch celého projektu. Pamatujte také, že výdělek musíte řádně zdanit.

Pro úplnost ještě dodám, že pokud by chtěl někdo rýpat do komentářů, že jsou takové projekty na nic a každý skončí špatně, pak s tím počkejte, řekneme si po 80 dnech, zda jste měli pravdu a jak to celé dopadlo. Jako vždy o tom bude další článek. Vulgární komentáře mažu rovnou a komentáře, kde se chcete hádat o své pravdě nechám bez reakce – omlouvám se. Já zde vkládám své peníze všanc a riskuji ztrátu financí, abych vám o tom mohl napsat článek, zda se to vyplatí zde investovat či ne, takže nemám za potřebí ještě se s někým hádat.

projekt-onward-capital-vydelava

ABOUT THE AUTHOR

Největší evropský šplhavec, zhruba velikosti vrány, ale štíhlejší. Dorůstá délky 40–46 cm, v rozpětí křídel měří 67–73 cm a dosahuje hmotnosti 250–370 g. Nezaměnitelný, celý černý, s bělavým okem a zobákem. Samec má červené temeno, samice pouze červenou skvrnu v týlu. Na rozdíl od ostatních datlovitých létá přímo, nikoli ve vlnovkách.

Související články

 • Testuji Investown a porovnávám jej s Fingood

  Testuji Investown a porovnávám jej s Fingood

  O tomto projektu, který mi připomíná Fingood vím už nějakou dobu, ale trvalo mi docela dlouho, než jsem se rozhoupal se do něj namočit. Nakonec mě k tomu vedla jedna věc na kterou jsem si stěžoval už v mém ročním přehledu. Úroky z Fingood jsem si totiž nechal posílat na běžný účet a tam jsem

 • Loni koloboběžky, letos Proplať.to, aneb můj finanční rok 2022

  Loni koloboběžky, letos Proplať.to, aneb můj finanční rok 2022

  Hmm, koukám na úvodník z minulého roku, kde se zmiňuji o tom, jak to rychle uběhlo. Letos, pokud je to vůbec možné uběhl ten čas od loňského listopadu do konce letošního října ještě rychleji. A že to byl divoký rok. Opět toho bude hodně, tak si raději na to uvařte kafe. Mimochodem začíná mě děsit,

 • Proplat.to 100% portfolia ve vymáhání a to se vyplatí

  Proplat.to 100% portfolia ve vymáhání a to se vyplatí

  Po delší době zase nějaký článek že? No hurá. ale pozitivní moc nebude. Mé kompletní portfolio u Proplat.to v hodnotě téměř 40 tisíc je celé po splatnosti. What the fuck? Jak se to sakra stalo? Tento obrázek vám o stavu mého portfolia řekne více než tisíc slov. Investoval jsem přes investiční automat, který v době,

7 Comments

 1. HanaStruc

  Tato investiční platforma vyžaduje využívat platební systémy: Bitcoin, Ethereum, Tether (usdt), ERC20, Perfect Money. Jaký z nich byste doporučili a proč? Díky

  • Martin Wolf

   Jen chci dodat, že stránky Onward Capital a aplikace od včerejška nefungují.

 2. sandokan

  Dobrý den,
  dívám se na možnost All trade, tam to asi funguje tak, že až se naplní požadovaná částka, začne od tohoto okamžiku probíhat investice po dobu naznačenou i s připisováním.
  Jinak mě jdou krátkodobé i Ultimate bez problému, vše připisují i lze po ukončení vybírat (tento i minulý týden jsem vybral).

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..